|
|
کدخبر: ۱۴۹۰۲۹

تیم دانکن و جف آیر بازیکنان تیم سن آنتونیو اسپورز از تجربه روبرو شدن با یک روح در هتل محل اقامت تیم می گویند.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ به نقل از سایت Spurs Nation، هتلی در منطقه کلیرمونت آمریکا به حضور ارواح از جمله روح یک دختر ۶ ساله که در این هتل فوت شده، معروف است و پیش از این هم گزارشاتی از مواجهه با ارواح در این هتل وجود داشت اما تیم بسکتبال سن آنتونیو هم در سفری که برای بازی با تیم گلدن استیت داشت به طور تصاودفی در همین هتل اقامت کرد.

جف آیر بازیکن سن آنتونیو داستان مربوط به ارواح خود را به این شکل تعریف می کند: من کلید اتاقم را دریافت کردم و وقتی به اتاق رسیدم موفق به باز کردن در نشدم اما از داخل اتاق صداهایی شنیده می شد که شبیه به صدای یک کودک بود به همین دلیل هم وقتی برای دریافت کلید جدید رفتم به مسئولان هتل اطلاع دادم کسی داخل اتاق است آنها هم ابتدا با اتاق تماس گرفتند اما کسی جواب نداد. ابتدا قرار شد کلید جدید را با یک محافظ در اختیارم بگذارند که مطمئن شویم کسی داخل اتاق نیست اما بعد به یکباره گفتند اتاق جدیدی را در اختیارم می گذارند که واقعا عجیب بود. شنیدم چند بازیکن دیگر هم صدای دویدن و بازی بچه ها را شنیده اند. واقعا تجربه ترسناکی بود.

تیم دانکن هم حرفهای هم تیمی خود را تایید می کند: من صدای یک کودک را در اتاق آیر شنیدم. چیز ترسناکی نبود چون فکر کردم واقعا کسی در اتاق است و به آیر اتاق اشتباهی داده اند اما وقتی روز بعد داشتان را شنیدم که اتاق را چک کرده و کسی آنجا نبود واقعا ترسیدم. کاملا با آیر موافقم چون یک کودک در اتاق بود. داستانهای مربوط به این هتل را هم شنیده ام و ترجیح می دهم دیگر به آنجا نروم.

انتهای پیام /

ارسال نظر