|
|
کدخبر: ۱۴۹۱۸۹

پول نگرفته ایم که می خواهند از قراردادمان کسر کنند / هواداران نباید بی احترامی کنند

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: تعدادی از تماشاگران به من فحش رکیکی می دادند پیراهنم را درآوردم گفتم خودتان بازی کنید!

به گزارشخبرگزاری فارس، هاشم بیک زاده بعد از شکست استقلال مقابل نفت تهران گفت: ما کم کاری نکردیم سال گذشته بدتر از این بازی کردیم اما توپ ها وارد دروازه می شد.

وی درباره درآوردن پیراهنش گفت: تعدادی از تماشاگران به من فحش رکیکی می دادند پیراهنم را درآوردم گفتم خودتان بازی کنید! اگر می خواهند سال دیگر تیم را خودشان ببندد که اگر نتیجه نگرفت فحش ندهند. امیدوارم در این چند بازی باقیمانده ما را تحمل کنند و بعد هر کسی که دوست دارند بیاورند. من هم واقعا ناراحت شدم و این عکس العملم به خاطر باخت تیم بود.

وی درباره اینکه فکر می کنید آیا مشکل فنی باعثباخت تیم تان شد، اظهار داشت: بدشانسی است نفت فقط یک ضد حمله داشت که رحمتی گرفت اما دقیقه ۹۴ بازی گل زد. موقعیت ما بیشتر از نفت بود که فکر می کنم اگر گل بود استقلال باغیرت می شدیم. پارسال با قهرمانی باغیرت شدیم. ما هم دوست نداریم تماشاگران که وقت می گذارند به ورزشگاه می آیند ببازیم. من از کسی حمایت نمی کنم و اگر در این چند سال استقلال قهرمانی داشت با قلعه نویی بوده است.

وی در پاسخ به این سؤال که حرف های شما بوی رفتن می دهد، عنوان کرد: نه بحثرفتن و آمدن نیست خیلی ها در استقلال آمدند و رفتند و فقط تماشاگران ماندند.

بازیکن تیم فوتبال استقلال درباره کسر ۲۰ درصدی بازیکنان تصریح کرد: پولی به ما ندادند که می خواهند کم کنند. من خودم ۳۰ درصد از قراردادم را گرفتم. ما پولی نگرفتیم. پارسال قهرمان شدیم گفتند پاداش می دهیم ندادند. تا قبل از عید ۹۳ هم گفتند پول می دهیم اما ندادند. الان بحثپول نیست. من پارسال قراردادم زیاد نبود. در لیگ قهرمانان در جمع ۴ تیم برتر بودیم اما ۵۰ درصد بیشتر نگرفتیم. تماشاگران نباید بی احترامی کنند. همه بازیکنان زحمت می کشند. البته تعدادی از آنها که فحش دادند زیاد نبودند.

بیک زاده در پاسخ به این سؤال که استقلال از ۵ بازی یک امتیاز گرفته، گفت: درست است ما خودمان هم ناراحتیم. اما همین شما نیم فصل به ما می گفتید خوب نیستید اما نتیجه می گیرید اما حالا خوب بازی می کنیم اما حیف توپ ها وارد دروازه نمی شوند. اگر توپ حنیف وارد گل می شد نتیجه تغییر می کرد. حالا هم خدا نمی خواهد.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر