|
|
کدخبر: ۱۵۰۵۴۸

اخبار کوتاه از استقلال در امارات

استقلالی ها به محض ورود به امارات در هتل هیلتون مستقر شدند.

به گزارشخبرگزاری فارس، اعضای تیم فوتبال استقلال که برای برگزاری دیدار مقابل الجزیره امارات از هفته چهارم مرحله گروهی رقابت های لیگ برتر به این کشور سفر کرده است، به محض رسیدن به ابوظبی در هتل هیلتون مستقر شدند.

*در این سفر فتح الله زاده مدیرعامل و شهریاری از اعضای هیئت مدیره استقلال، آبی پوشان را همراهی می کنند.

*استقلالی ها به محض ورود به ابوظبی مورد استقبال مسئولان باشگاه الجزیره قرار گرفتند.

*با اعلام سایت باشگاه الجزیره استقلال با حضور ۲۳ بازیکن راهی امارات شده است که در بین بازیکنان نام حنیف عمران زاده که باز حضور در دیدار فرداشب محروم است و همچنین سیاوش اکبرپور که به خاطر مصدومیت توانایی همراهی استقلال را ندارد هم دیده می شود.

*استقلال از ساعت ۱۹:۴۰ شب گذشته به وقت محلی تمرین آماده سازی خود برای دیدار با الجزیره را در ورزشگاه شماره ۲ باشگاه الجزیره انجام داد. اعضای این تیم امشب در ورزشگاه اصلی محل برگزاری، آخرین تمرین خود را انجام خواهند داد.

*در تمرین شب گذشته استقلال، تمام بازیکنان این تیم حضور داشتند و تمرینات تاکتیکی این تیم مستقیماً زیر نظر قلعه نویی برگزار شد.

*داوران کره ای این دیدار دیروز وارد امارات شدند.

*نشست خبری مربیان و همچنین نشست هماهنگی دیدار دو تیم استقلال و الجزیره امروز برگزار می شود.

*با اعلام سایت الجزیره، استقلال یک روز پس از بازی امارات را به سمت تهران ترک خواهد کرد. این در حالیست که گفته می شود استقلال که در هفته بیست و نهم لیگ برتر باید به مصاف فولاد برود، مستقیما از امارات راهی اهواز خواهد شد.

دیدار دو تیم استقلال و الجزیره از ساعت ۲۰:۱۰ فرداشب به وقت تهران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / م

ارسال نظر