|
|
کدخبر: ۱۵۱۰۶۹

اگر لازم باشد به زلاتان بازی نخواهم داد

خبرگزاری تسنیم: سرمربی ۴۸ ساله PSG معتقد است شاگردانش در نیمه دوم دیدار مقابل چلسی عملکرد بهتری داشته اند.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، لوران بلان پس از پیروزی ۳ بر یک شاگردانش مقابل چلسی در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: تیم ما همیشه می تواند عملکرد بهتری داشته باشد ولی بازیکنان ما در این دیدار سنگ تمام گذاشتند. در این بازی کمی محتاط هم بودیم چون از ضدحملات چلسی کمی می ترسیدیم. چلسی تیم قدرتمندی است اما ما آنها را در زمین اذیت و در نهایت یک گل دیرهنگام هم به تعداد گل های زده خود اضافه کردیم.

وی افزود: پاری سن ژرمن در نیمه دوم بازی را بهتر مدیریت کرد و مالکیت بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت. گل خاویر پاستوره هم شگفت انگیز بود و ما پاداش عملکرد خوب مان در نیمه دوم را گرفتیم. بازیکنان ما در جریان بازی روحیه جنگندگی خود را حفظ کردند و هافبک های ما هم با مهارت های خاص خود به این کار کمک کردند. برای خاویر پاستوره که فراز و نشیب داشت، خوشحالم چون گل فوق العاده ای به ثمر رساند. او شایسته تمجید شدن است.

سرمربی پیشین تیم ملی فرانسه گفت: ابراهیموویچ از ناحیه عضلانی احساس دردی خفیف داشت برای همین او را بیرون کشیدیم. هنوز مطمئن نیستم مشکل او از ناحیه ماهیچه ساق پا است یا همسترینگ. وضعیت زلاتان را بیشتر مورد بررسی قرار خواهیم داد و اگر لازم باشد زمان لازم برای استراحت کردن را به او می دهم.

بلان عنوان کرد: می دانیم که با وجود گلزنی در این دیدار برای بازی برگشت کار دشواری در استمفوردبریج در پیش خواهیم داشت. ۳ گل به ثمر رساندیم ولی ممکن است در بازی برگشت دروازه مان مورد تهدید و باز شدن قرار بگیرد پس باید برای آن دیدار هم خودمان را آماده کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر