|
|
کدخبر: ۱۵۱۱۵۶

پس از شکست برابر اورتون خیلی خیلی عصبانی بودم

خبرگزاری تسنیم: هافبک ایرانی فولام گفت: اینکه تماشاگران مرا مورد تشویق خودشان قرار می دهند، فوق العاده است و احساس غرور می کنم.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال فولام که در حال حاضر با ۲۴ امتیاز در قعر جدول لیگ برتر انگلیس است شنبه شب آینده در چارچوب هفته سی وسوم این رقابت ها در ورزشگاه ویلا پارک میهمان استون ویلا است. اشکان دژاگه هفته گذشته گل تساوی تیمش را وارد دروازه اورتون کرد هرچند در نهایت فولام با نتیجه ۳ بر یک بازی را به میهمانش واگذار کرد.

سایت باشگاه فولام در گزارشی تحت عنوان «یک ایرانی در فولام» با تمجید از هافبک کناری این تیم نوشت: ۷ دقیقه پس از اینکه دژاگه به عنوان بازیکن جانشین وارد میدان شد با شوتی سرکش دروازه اورتون را فرو ریخت، درست همان کاری که در بازی با نیوکاسل کرد و ۷ دقیقه پس از حضور در مستطیل سبز موفق شد گل برتری فولام را به ثمر برساند. هرچند گل اشکان در نهایت نتوانست مانع شکست فولام شود و تافی ها(اورتونی ها) با به ثمر رساندن ۲ گل دیگر پیروزی را از آن خود کردند.

دژاگه در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه فولام در خصوص گلی که مقابل اورتون به ثمر رساند، گفت: البته با گلی که زدم برای خودم خوشحال بودم ولی به همان اندازه نیز برای تیم خوشحال بودم چون ما در جریان بازی خیلی تلاش کردیم ولی پس از پایان بازی بدون کسب امتیاز دست خالی میدان را ترک کردیم و به خاطر همین موضوع پس از مسابقه خیلی خیلی عصبانی بودم.

وی افزود: قبول شکست مقابل اورتون برای مان خیلی سخت بود چون بازیکنان تیم عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته بودند و عالی بازی کردند. فکر می کنم بازی در نیمه نخست شگفت انگیز بود، ما موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتیم ولی موفق به گشودن دروازه اورتون نشدیم و مشکل مان همین بود.

هافبک کناری سفیدپوشان غرب لندنی یادآور شد: آنها در همان ابتدای نیمه دوم به گل دوم خود رسیدند. ما روی بدشانسی گل دوم را خوردیم ولی به بازی برگشتیم و سعی کردیم بازی خودمان را انجام دهیم. حتی زمانی که نتیجه یک بر یک بود می توانستیم ۲ بر یک از تافی ها پیش بیفتیم ولی اشتباهات کوچکی که مرتکب شدیم مانع از این کار شد. قبول این شکست برای تمام بازیکنان تیم پس از اتمام بازی دشوار بود.

دژاگه با تأکید بر اینکه بازیکنان فولام باید از فرصت های به دست آمده بهتر استفاده کنند، گفت: اگر به بازی با اورتون نگاه کنید خواهید دید که بازی خیلی خوبی از خود به نمایش گذاشتیم و موقعیت های زیادی هم روی دروازه حریف خلق کردیم اما ما باید گل بزنیم. مشکل تیم این است، ما نیاز به گلزنی داریم. در یک بازی ممکن است فرصت آنچنان گلزنی خلق نشود، پس اگر موقعیتی نصیب بازیکنان شود باید از آن نهایت استفاده را ببرند. به طور حتم اگر هم موفق به انجام این کار نشوید به مشکل برخواهید خورد.

هافبک تیم ملی کشورمان در آستانه رویارویی با استون ویلا عنوان کرد: بازی شنبه در خانه استون ویلا دیداری دشوار خواهد بود. آنها در بازی های خانگی خیلی خوب بازی می کنند و چند هفته پیش هم چلسی را در ویلاپارک شکست دادند. به هر حال فوتبال همین است و ما برای کسب امتیاز به مصاف استون ویلا می رویم. فولام به امتیازهای این مسابقه نیاز دارد. آنها را ۲ بر صفر در خانه خودمان شکست دادیم و چرا نتوانیم این تیم را در خارج از خانه شکست دهیم؟ به پیروزی خارج از خانه نیاز داریم و این هفته سخت تلاش کرده ایم و باید ببینیم چه اتفاقی در این بازی خواهد افتاد.

دژاگه با تمجید از هواداران فولام که در هفته ای اخیر به شدت از او حمایت کرده اند، گفت: اینکه تماشاگران من را مورد تشویق خودشان قرار می دهند، فوق العاده است و احساس غرور می کنم. در هر بازی تلاش می کنم بهترین عملکردم را برای تیم داشته باشم، پس چنین چیزهایی خوشحالم می کند.

هافبک ۲۷ ساله سفیدپوشان غرب لندنی اظهار داشت: در بازی با استون ویلا هزاران هوادار ما را همراهی خواهند کرد و این خود برای ما بسیار روحیه بخش خواهد بود. هواداران فولام برای ما خیلی مهم هستند و ما به تک تک آنها نیاز داریم. همه در کنار هم یک تیم را تشکیل می دهیم و امیدوارم بتوانیم در کنار یکدیگر از این شرایط دشوار خارج شویم.

اشکان در پایان خاطرنشان کرد: درست است که خارج شدن از این شرایط بحرانی کار ساده ای نیست اما ۶ بازی دیگر در پیش داریم و همچنان سرنوشت در دستان خودمان است پس باید هر هفته سخت تلاش کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر