|
|
کدخبر: ۱۵۱۱۶۹

در تست های پیش از آغاز فصل ۲۰۱۴ مرسدس تاکنون قوی ترین موتور حاضر در خرز و بحرین شناخته شده و در طرفی دیگر رنو به عنوان ناکارآمدترین موتور تیتر اول رسانه های موتوراسپرت است.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران: فراری در تست های گذشته بیشتر در میانه ها دیده شد. جایی بین عملکرد بالای مرسدس و کندی رنو. این باعثشد فراری در تست ها نتواند آنطور که باید و شاید خودش را نشان دهد. اما در واقعیت فراری تا این اندازه کند است؟

برخی بر این باورند که فراری توان رقابت با مرسدس ها را در این فصل ندارد، اما بعضی دیگر معتقداند این کمپانی ایتالیایی چیزهایی را پنهان کرده است.

به غیر از این برخی شایعات حاکی از آن است که موتورهای فراری، ۷۵ اسب بخار از موتورهای مرسدس ضعیف تر هستند.

کیمی رایکونن در این رابطه گفت: اتومبیل های دیگر را فقط در حالی که از آنها سبقت می گرفتم یا آنها از من رد می شدند دیدم. به همین دلیل در این مورد نمی توانم حرف از اعداد و ارقام بزنم. اینکه موتورهای مرسدس در این فصل بسیار قوی هستند بر کسی پوشیده نیست. این را می شود از ویلیامز فهمید. ویلیامز سال گذشته بدترین فصل تمام طول دوران حضورش در فرمول یک را پشت سر گذاشت، اما حال چهره تمامی مهندسین و مکانیک های این تیم خندان است. برخی حتی پا را از این هم فراتر گذاشته و باور دارند ویلیامز در ملبورن پکیجی دارد که حتی از فراری هم قوی تر خواهد بود.

انتهای پیام /

ارسال نظر