|
|
کدخبر: ۱۵۵۹۷۴

هفته سی و سوم رقابت های لالیگا

بارسلونا در هفته سی و سوم رقابت های لالیگا فردا شب به مصاف گرانادا خواهد رفت.

به گزارشخبرگزاری فارس، هفته سی و سوم رقابت های لالیگا فردا شب با انجام چهار دیدار پیگیری می شود و در مهم ترین مسابقات بارسلونا که با شکست مقابل اتلتیکو مادرید در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا فرصت حضور در نیمه نهایی این مسابقات را از دست داد، از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه به مصاف گرانادا می رود.

شاگردان مارتینو در حال حاضر با ۷۸ امتیاز، یعنی یک امتیاز کمتر از اتلتیکو مادرید در رده دوم رقابت های لالیگا قرار دارند و پس از حذف از لیگ قهرمانان به دنبال کسب جام قهرمانی در لالیگا هستند. گرانادا هم اکنون با ۳۴ امتیاز در رده پانزدهم قرار دارد.

در دیگر دیدار مهم فردا شب شاگردان کارلو آنچلوتی از ۳۰ دقیقه بامداد پذیرای آلمریا خواهند بود. کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید که پس از مصدومیت در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل دورتموند، در دور برگشت این مسابقات و دیدار تیمش در هفته سی و دوم مقابل سوسیداد بازی نکرد، برای این مسابقه آماده خواهد بود.

قوهای سپید که با برتری مقابل دورتموند در مجموع دو دیدار رفت و برگشت به جمع چهار تیم برتر لیگ قهرمانان ملحق شدند تا امیدشان برای کسب دهمین قهرمانی همچنان زنده بماند، برای جبران اختلاف با اتلتیکو و بارسلونا در صدر جدول باید در این مسابقه به پیروزی برسند. آلمریا در حال حاضر با ۳۰ امتیاز در رده نوزدهم لیگ ۲۰ تیمی اسپانیا قرار دارد.

در سایر مسابقات سلتاویگو از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه میزبان رئال سوسیداد است و لوانته از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به مصاف ویارئال می رود.

انتهای پیام / آ

ارسال نظر