|
|
کدخبر: ۱۵۶۰۶۴

خبرگزاری تسنیم: سرمربی لیون پس از شکست تیمش در خانه یوونتوس و ناکامی در صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا گفت: پیروزی از آن تیم برتر میدان شد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال لیون با قبول شکست ۲ بر یک برابر یوونتوس در دور برگشت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا از گردونه این رقابت ها حذف شد و نتوانست شکست یک بر صفر خود در بازی رفت را جبران کند.

رمی گارد، سرمربی نماینده فرانسه در پایان این بازی گفت: به خاطر نتیجه ای که در این بازی رقم خورد تاسف و حسرت نمی خورم، اما شاید در بازی رفت می توانستیم نتیجه بهتری کسب کنیم.

گل اولی که لیون در خانه یوونتوس دریافت کرد حاصل یک ضربه ایستگاهی فوق العاده که آندره آ پیرلو آن را زد، بود. گارد در این باره عنوان کرد: هر ۳ گلی که یوونتوس در جریان ۲ بازی به ثمر رساند کمی غیرعادی بود. ضربه ایستگاهی پیرلو فوق العاده بود اما ما در بازی رفت در دقیقه ۸۵ گل خوردیم و این بار هم کلودیو مارکیزیو با شوتی که در میانه راه منحرف شد گلزنی کرد.

وی افزود: ترجیح می دادم که یوونتوس برتری اش را با به ثمر رساندن گل های بهتری نشان دهد اما حقیقت این است ما نمی توانیم افسوس چیزی را بخوریم. پیروزی حق تیم برتر میدان بود و به آن رسید. حذف شدن طعم تلخی دارد اما نمی توان قدرت و برتری یووه را نادیده گرفت. به هر حال من به بازیکنانم افتخار می کنم.

انتهای پیام /

ارسال نظر