|
|
کدخبر: ۱۵۶۳۸۷

رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال گفت: ما تمام سعی مان را برای برگزاری بهتر جشن قهرمانی انجام دادیم و توانستیم این جنش را به بهترین نحوه برگزار کنیم.

مهدی تاج در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانگفت: جشن قهرمانی لیگ سیزدهم چند ویژگی منحصر به فرد داشت، از جمله جام قهرمانی توسط جانباز ۷۰ درصد به تیم قهرمان داده شد، وی با یک دست جام قهرمان را تقدیم فولادی ها کرد.

تاج در ادامه اظهار داشت: اقدام مثبت دیگر سازمان لیگ برای یارانه ها بود من در تماس با مدیران باشگاه ها از آنها خواستم که از گرفتن یارانه انصراف دهند، همچنین ما در چهار ورزشگاه انصراف از یارانه را برای کمک به نیازمندان و توسعه اقتصاد کشور تبلیغ کردیم.

رئیس سازمان لیگ برتر عنوان کرد: تبلیغ گسترده فوتبال بر علیه اعتیاد ویژگی سوم جشن قهرمانی امسال بود، بر خلاف سال های گذشته که اسپانسر لیگ تبلیغات گسترده ای در جشن قهرمانی انجام می داد اما امسال ما بر علیه اعتیاد تبلیغات گسترده ای انجام دادیم.

جلسه آسیب شناسی برای پویا شدن لیگ برگزار می کنیم

وی درباره برنامه سازمان لیگ برای بهتر شدن کیفیت لیگ چهاردهم بیان کرد: ما قرار است که جلسه آسیب شناسی با مدیران و سرمربیان لیگ برتر داشته باشیم تا برای پویا شدن لیگ برتر راهکارهایی را تدوین کنیم.

لیگ چهاردهم را مرداد ماه برگزار می کنیم

وی در ادامه اظهار داشت: ما قرار است جشن برترین های لیگ سیزدهم را قبل از حضور تیم ملی به جام جهانی برزیل برگزار کنیم. بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته قرار است لیگ چهاردهم را از مرداد ماه شروع کنیم.

تاج بیان کرد: به هر حال ما قرار است که نقاط ضعف را بپوشانیم و نقاط قوتمان را تقویت کنیم. بر این اساس درجلسه ای بامدیران عامل نقاط ضعف و قوت لیگر برتر را بررسی خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: میانگین سنی بازیکنان درلیگ برتر امسال ۳۰ سال بود که لیگ سیزدهم به نوعی پیربود. برای دراختیار داشتن لیگ پویا همه تیمها باید کمک کنند.

تاج درباره تیمهای صعودکننده به لیگ برتر گفت: تیمهای فوتبال پدیده مشهد و نفت مسجد سلیمان به طور مستقیم به لیگ برتر صعود کردند تیم پدیده مشکلی برای حضور در لیگ برتر ندارد اما تیم نفت مسجد سلیمان باید مشکل ورزشگاهش را برطرف کند.

وی بیان کرد: سیاه جامگان باید با پیکان، دردو دیدار رفت و برگشت بازی کند و برنده این دو بای رفت وبرگشت بایدبا فجر سپاسی روبرو شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ما بر اساس برنامه اعلام شده لیگ را به پایان رساندیم و از این لحاظ نمره عالی را کسب کردیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین