|
|
کدخبر: ۱۵۷۸۳۰

برای هیگواین خوشحالم

سرمربی ناپولی پس از پیروزی پرگل مقابل لاتزیو تاکید کرد هیچ تیمی نمی تواند با دفاع یا حمله صرف به پیروزی برسد.

به گزارشخبرگزاری فارس، ناپولی هفته سی و سوم رقابت های فوتبال ایتالیا را با پیروزی پر گل چهار بر دو مقابل لاتزیو به پایان برد.

درایز مرتنز ۴۲ و گونزالو هیگواین ۵۰(پنالتی)، ۶۷ و ۹۰ برای ناپولی گلزنی کرد و سناد لولیچ ۲۱ و اوگنیی اونازی ۸۲ نیز گل های لاتزیو را زدند. با این نتیجه ناپولی ۶۷ امتیازی شد تا جایگاه خود در رده سوم رده بندی را تثبیت کند و لاتزیو هم با ۴۸ امتیاز نهم ماند.

رافائل بنیتس در خصوص این دیدار عنوان کرد: واکنش مناسبی از سوی تیمم در این دیدار دیدم. چهار گل زدیم که سهم هیگواین سه گل بود و مرتنز هم یک گل فوق العاده زد. البته هنوز هم باید پیشرفت کنیم و بیاموزیم که وقتی تیم مان از حریف پیش افتاد باید سعی در حفظ نتیجه داشته باشیم. هنوز بازی های مهمی پیش رو داریم و بدون شک برای بهتر شدن جایگاه مان در جدول رده بندی تلاش زیادی خواهیم کرد. می توانیم روی شم گلزنی گونزالو بیش از اینها حساب کنیم. بازیکنان باید در هر شرایطی در محوطه جریمه او را صاحب توپ کنند تا او نیز کاری که خیلی خوب بلد است را انجام دهد.

بنیتس در ادامه تاکید کرد: شما نمی توانید در یک دیدار فقط با دفاع کردن و یا فقط با حمله کردن به پیروزی برسید. چیزی که برای رسیدن به پیروزی نیاز دارید این است که بین این دو توازن برقرار کنید. ما از این موضوع آگاهی داریم که باید در این زمینه خودمان را بهتر کنیم.

انتهای پیام / د

ارسال نظر