|
|
کدخبر: ۱۵۸۹۷۳

سرعتی زن ملی پوش تیم والیبال متین ورامین پس از پیروزی مقابل بایک موتور چین و صعود به فینال گفت: چین تیم بسیار قدرتمندی داشت و ما مقابل تیم خوب همیشه خوب بازی می کنیم.

به گزارشگروه ورزشی باشگاه خبرنگاران،محمد موسوی پس از صعود تیم متین ورامین به مسابقه فینال قهرمانی باشگاه های آسیا اظهار داشت: ما مقابل تیم خوب همیشه خوب بازی می کنیم. شاید نباید بگویم اما تا قبل از بازی با چین فقط به میدان می آمدیم و انگیزه زیادی نداشتیم. اما در بازی قبلی مقابل چین تایپه کار خیلی حساس شد. نزدیک بود ببازیم. چین تایپه خیلی خوب بازی می کرد. شوکه شده بودیم. اما در بازی با چین انگیزه ما خیلی زیاد بود.

وی افزود: در تیم بایک موتور چین سه بازیکن ملی پوش حضور داشت. همچنین دو بازیکن خوب دنیا هم در این تیم بازی می کرد. تا کنون هم همه بازی ها را سه بر صفر برده بودند. ما انگیزه زیادی داشتیم که مقابل چینی ها خوب بازی کنیم. به همین خاطر موفق شدیم خیلی خوب بازی کنیم و ۳ بر صفر پیروز شویم.

موسوی درباره بازی فینال در برابر تیم والیبال الریان قطر تصریح کرد: ما آمده ایم تا قهرمان شویم. چیزی جز قهرمانی ما را راضی نمی کند. مردم و مسئولان و باشگاه هم همین انتظار را از ما دارند. امیدوار هستم فردا هم با ارائه یک بازی خوب قهرمان شویم و دست پر به کشور برگردیم.

سرعتی زن ملی پوش متین ورامین درباره حضور پرشور هواداران ایرانی حاضر در سالن مانیل فیلیپین خاطرنشان کرد: ما در هر کشوری که در چند سال گذشته رفتیم، خوشبختانه همیشه شاهد حمایت هواداران ایرانی بودیم. چند سال قبل هم که به فیلیپین آمده بودیم سه هزار ایرانی که بخش عمده آن ها دانشجویان ایرانی مقیم این کشور بودند برای تشویق به سالن آمدند. همیشه مردم از ما حمایت می کنند. واقعا جا دارد که از آن ها تشکر کنم. چه در فیلیپین و در سایر نقاط جهان حتی کوبا هم والیبالیست های ایرانی تماشاگر دارند.

انتهای پیام /

ارسال نظر