|
|
کدخبر: ۱۵۹۱۳۸

مربی تیم فوتبال استقلال گفت: متاسفانه ما در بازی پایانی نتوانستیم نتیجه بگیریم و لیگ برتر را با رده پنجمی به پایان بردیم. بر این اساس تمام تمرکزمان را روی بازیهای آسیایی گذاشتیم.

ستار همدانی در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانافزود: ما تمام تلاشمان را می کنیم که با برتری مقابل الشباب عربستان با دست پر از عربستان باز گردیم.

همدانی درباره تیم فوتبال الشباب اظهار داشت: الشباب یکی از تیمهای خوب عربستان است که در بازی رفت هم توانست تیم ما را شکست دهد. ما برای امیدوار ماندن به صعود باید در عربستان این تیم را شکست دهیم.

مربی تیم استقلال در مورد مسائل بوجودآمده بین استقلال و فدراسیون فوتبال بر سر دادن ملی پوشان به تیم ملی گفت: ما آنقدر مصدوم داریم که اگر ملی پوشان را هم به تیم ملی بدهیم آن وقت کسی را نداریم تا به عربستان ببریم. ملی پوشان جزو بازیکنان کلیدی استقلال هستند و در این بازی حساس باید تیم استقلال را همراهی کنند.

وی در ادامه اظهار داشت: استقلال حکم تیم ملی را دارد و مسئولان فدراسیون فوتبال باید به تیم استقلال کمک کنند تا از گروهش صعود کند. ما با نداشتن آندو تیموریان نتیجه بازی آخر را به حریف واگذارکردیم. به هر حال مسئولان چه انتظاری از تیم استقلال دارند که از بازیکنان ملی پوش چشم پوشی کند.

همدانی درباره تهدید کفاشیان به ارجاع پرونده تیمهایی که با تیم ملی همکاری نکنند به بخش قضایی فدراسیون فوتبال گفت: ما نیاز مبرم به سه امتیاز بازی مقابل الشباب عربستان داریم بر این اساس با ملی پوشان به عربستان می رویم. کفاشیان فهیم است و مشکلات استقلال را درک می کند.

وی درباره احتمال جدایی قلعه نویی از استقلال تصریح کرد: مشکلات زیادی در تیم استقلال قلعه نویی را نسبت به ادامه کار دلسرد کرده است اما هنوز تصمیم نهایی را برای جدایی نگرفته است.*ما مستحق مقام پنجمی نبودیم

همدانی در خصوص دلایل ناکامی استقلال در لیگ برتر اظهار داشت: مشکلات زیادی داشتیم اما تا دقیقه نود در کورس قهرمانی بودیم به هر حال مستحق مقام پنجمی نبودیم و اگر بازی آخر امتیاز می گرفتیم رتبه دوم را از آن خود می کردیم.

وی درباره کیفیت لیگ سیزدهم بیان کرد: برگزاری منظم بازی ها جزو نقاط قوت لیگ سیزدهم بود اما فشردگی بازی ها باعثشده بود که کیفیت لیگ سیزدهم پایین بیاید و به هر حال بازی های لیگ برتر کیفیت لازم را نداشت چرا که زمین ها هموار نبود. امکانات سخت افزاری از جمله زمین تمرین و مسابقه خوب در ایران کم است و فقط یکی، دو تا زمین خوب در ایران وجود دارد بر این اساس کیفیت بازی ها به خاطر نبود چمن مناسب خوب نبود و برای بهتر شدن بازی ها باید فکر اساسی صورت بگیرد.

مربی استقلال در مورد لیست تیم ملی اظهار داشت: کی روش می توانست به برخی از بازیکنان لیگ برتر نگاه ویژه ای داشته باشد و آنها را به تیم ملی دعوت کند به هر حال انتخاب بازیکنان تیم ملی سلیقه ای است و باید به نظر کی روش احترام بگذاریم.

وی درباره عدم دعوت مهدی رحمتی به تیم ملی تصریح کرد: من مسائل را به صورت کلی بیان کردم. رحمتی یکی از دروازه بانهای خوب لیگ برتر است و جایش در لیست تیم ملی خالی است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم با حمایت مسئولان بتوانیم الشباب را در عربستان شکست دهیم و دل هواداران استقلال را شاد کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین