|
|
کدخبر: ۱۵۹۳۹۲

مسابقات بین المللی تنیس فیوچرز

جدول اصلی رقابت های بین المللی تنیس فیوچرز با برگزاری ۹ دیدار دیگر پیگیری شد تا تکلیف۱۶ تنیسور راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی بازی ها در بخش انفرادی مشخص شود.

به گزارشگروه ورزشی یاشگاه خبرنگاران: دومین روز جدول اصلی مسابقات بین المللی فیوچرز با برگزاری دیدارهایی در بخش انفرادی و ۲ نفره پیگیری شد که در بخش انفرادی تنیسورهایی از کشورهای کرواسی، ایران، ایتالیا، اکراین، هند، هلند و اسلواکی به مرحله بعدی بازی ها راه یافتند.

نتایج بازی ها:
تونی اندروویچ از کرواسی - اینزریلو از فرانسه(۳-۶ و ۴-۶ اندروویچ از کرواسی)
انوشا شاهقلی از ایران - امید سوری از ایران(Ret، ۴-۶ شاهقلی از ایران)
آلبرتو کاماراتا از ایتالیا – آدریانو کوینتی از آلمان(۰-۶ و ۰-۶ کاماراتا از ایتالیا)
کوشاکوو از اکراین - ماکسی میلین از اتریش(۳-۶،۶-۳ و ۱-۶ کوشاکوو از اکراین)
الکسنکو از اکراین - امیر والا معدنچی از ایران(۲-۶ و ۱-۶ الکسنکو از اکراین)
آکاش از هند – کیانوش فخار زاده از ایران(۰-۶ و ۲-۶ آکاش از هند)
کالین وان بن از هلند – کریستین پلاتس از آلمان(۲-۶ و ۱-۶ وان بن از هلند)
مارکو دانیس از اسلواکی – روناک مانوجا از هند(Ret، ۰-۱،۱-۶ و ۶-۴ مارکو دانیس از اسلواکی)
پیش از این صعود متئو فابر از کرواسی، ترزو از ایتالیا، جولین از ژاپن، موزیالک از فرانسه، کاسترو از آرژانتین، والتر شاید از آلمان قطعی شده بود.
همچنین در بخش ۲ نفره بازی ها نیز ۳ دیدار انجام شد که نتایج بازی ها به شرح زیر است:
وادیم الکسانکو از اکراین – الکساندر کوشکوو از اکراین و ماتیاس کاسترو از آرژانتین – لوکا از ایتالیا(۵-۷ و ۱-۶ وادیم الکسانکو – الکساندر کوشکوو از اکراین)
تونی اندروویچ از کرواسی – حمید رضا نداف از ایران و آلبرتو کاماراتا – آنتونیو ترزو از ایتالیا(۲-۶ و ۱-۶ تونی اندروویچ از کرواسی – حمید رضا نداف از ایران)
جروم اینزریلو از فرانسه – مارتین وایس از فرانسه و کوین کازینسکی از آلمان – کریستین پلاتس از آلمان(۴-۶ و ۰-۶ جروم اینزریلو – مارتین وایس از فرانسه)

به این ترتیب تیم های ۲ نفره مارکو دانیس از اسلواکی – الکسیس موزیالک از فرانسه، فرانکو از آرژانتین - گوران مارکویک از صربستان، آدریانو کوئنتی از آلمان – ژول کین کاید از آمریکا، انوشا شاهقلی – امید سوری از ایران، بارت از هلند – کالین وان بن از هلند، وادیم الکسانکو – الکساندر کوشکوو از اکراین، تونی اندروویچ از کرواسی – حمید رضا نداف از ایران و بارت از هند - کالین وان بن از هلند راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

آروی شاندور از مجارستان به عنوان سرداور امیر حسین موسوی، مسیح صلاح، محسن خداپرست، امین مهدویان و مهدی ملک زاده نیز به عنوان داور در این تورنمت ۳ هفته ای قضاوت می کنند.

یاد آور می شود: هفته چهارم تا ششم این رقابت ها به میزبانی فدراسیون تنیس کشورمان و با همکاری موسسه فرهنگی ورزشی آپت در جزیره کیش برگزار می شود.
انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین