|
|
کدخبر: ۱۵۹۶۷۸

از انتخاب سپاهان و حضور در این تیم رضایت دارم

مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر مثل دیدار دیروز مقابل السد قطر ظاهر شویم می توانیم الهلال را شکست دهیم و به دور بعدی صعود کنیم.

به گزارشخبرگزاری فارس، علی حمودی امسال پس از جدایی از استقلال به سپاهان پیوست و خیلی زود توانست در این تیم جا بیفتد.

حمودی در دیدار روز گذشته سپاهان و السد قطر یکی از خوب های تیمش بود و در پیروزی ۴ بر صفر سپاهان نقش پررنگی داشت.

وی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارسدر مورد شرایط تیمش صحبت های زیر را انجام داد.

فارس: در مورد پیروزی پر گل تیمتان صحبت می کنی.

خدا را شکر دیروز بازی خوبی ارائه دادیم و موقعیت های بسیار زیادی داشتیم. توانستیم شکست بازی اول مقابل این تیم را جبران کنیم و با کسب ۳ امتیاز وضعیت بهتری در جدول پیدا کنیم.

فارس: در این بازی با توجه به اینکه گفته می شود یکی از برنامه های سپاهان حمله از جناحین بود نقش پررنگی داشتی و بارها السدی ها را اذیت کردی.

اگر به بازی دقت کنید بازیکنان ما بسیار خوب بازی می کردند و از دروازه تا خط حمله همه نفرات در آمادگی کامل به سر می بردند. به قول یکی از دوستانمان اگر در تمام مسابقات لیگ چنین عملکردی داشتیم چهار هفته زودتر به مقام قهرمانی می رسیدیم. اگر دقت کنید در صحنه گل آخر هم من و هم احسان حاج صفی که دو بازیکن کناری تیم بودیم در محوطه جریمه حضور داشتیم. در این دیدار یکی از برنامه های اصلی ما حمله از کناره ها بود.

فارس: به غیر از دیدار اول مقابل السد قطر سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد بسیار خوبی داشته است.

از بدشانسی گروه چهارم یکی از سخت ترین گروه های لیگ قهرمانان آسیا بود. در دیدار اولمان مقابل الاهلی امارات خیلی بدشانس بودیم و بیش از ۵-۶ موقعیت گل داشتیم اما حریف مان دو موقعیت نصف و نیمه به وجود آورد که هر دو توپ به شکل عجیب وارد دروازه شد. یکی از گل های الاهلی که به صورت مستقیم وارد دروازه سپاهان شد واقعا نادر بود. خدا را شکر با پیروزی مقابل السد قطر شرایط ما بهتر شد و امیدواریم به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم.

فارس: بازی آخر شما مقابل الهلال عربستان برگزار می شود و با توجه به حساسیت این مسابقه ممکن است بار دیگر جنگ های روانی، انگشت نگاری و معطلی در فرودگاه از سوی عربستانی ها صورت گیرد.

آنها استاد این کارها هستند. در بازی رفت مقابل ما قبل از ورود به ایران بحثهای حاشیه ای به راه انداختند البته این اقدامات همیشه به ضررشان تمام شده و دیدید که چگونه آنها را شکست دادند. حتی سال قبل زمانی که با استقلال به عربستان سفر کردیم چند ساعت در فرودگاه معطل شدیم اما در نهایت با پیروزی ۲ بر یک مقابل الهلال این کشور را ترک کردیم. خدا را شکر تیم های ایرانی هیچ وقت چنین اقداماتی انجام ندادند و سپاهان میزبانی بسیار خوبی از این تیم داشت. انتظار داریم همین رفتار خود را در سفر به عربستان از میزبانان مان مشاهده کنیم.

فارس: در پایان دیدار مقابل نفت تهران علیه زلاتکو کرانچار شعار دادند اما دیروز او مورد تشویق قرار گرفت. در این مورد صحبت می کنی.

شعار «حیا کن، رها کن» همیشه در ورزشگاه وجود دارد. وقتی تیم نتیجه نمی گیرد هواداران ناراحت می شوند و پس از به دست آوردن یک موفقیت تمام آن مسائل فراموش می شود. خدا را شکر دیروز همه هواداران خوشحال بودند و مثل اکثر مواقع زلاتکو کرانچار مورد تشویق قرار گرفت.

فارس: در بازی دیروز دلیل مخالفت سپاهان با حضور ملی پوشان در اردوی تیم ملی مشخص شد و دیدیدم که این تیم توانست حریف خود را به راحتی شکست دهد.

اگر یکی دو بازیکن ملی پوش داشتیم، می شد با این مسئله کنار آمد اما وقتی ۶ نفر از سپاهان به اردو دعوت می شوند و آنها نفرات اصلی تیم را تشکیل می دهند چنین مشکلاتی به وجود می آید. نیمی از قدرت سپاهان را بازیکنان ملی پوش تشکیل می دهند. شاید اگر تمام این بازیکنان می رفتند نمی توانستیم با تیم کامل به مصاف حریف مان برویم. خدا را شکر دیروز به پیروزی رسیدیم و مشکل خاصی به وجود نیامد.

فارس: فکر می کنی بتوانید در عربستان حریف الهلال شوید؟

اگر همین عملکرد دیروز مقابل الهلال را به نمایش بگذاریم مطمئنا نتیجه خوبی می گیریم و مجوز صعود به مرحله بعد را کسب می کنیم. الهلال تنها در یک بازی در زمین خودش به پیروزی رسیده. امیدوارم در عربستان شرایط به نفع ما باشد و با کسب پیروزی این کشور را ترک کنیم.

فارس: آیا از انتخاب سپاهان و حضور در این تیم راضی هستید.

خدا را شکر شرایط بسیار خوبی داشتم و انتخاب خوبی کردم. از حضور در سپاهان رضایت دارم و این مسئله را قبلا اعلام کردم.

فارس: و صحبت پایانی.

خیلی از بازیکنان ملی پوش به دلیل مشکلاتی که به وجود آمده تمرکزشان به هم می ریزد، برخی از آنها نگران خط خوردن از لیست هستند و برخی دیگر تعهد به تیم باشگاهی برایشان اهمیت زیادی دارد. بازیکنان در این شرایط دچار سردرگمی می شوند و امیدوارم مسئولان به نتیجه خوبی در این رابطه برسند. اگر برگزاری اردو یک هفته این ور و آن ور شود اتفاق خاصی رقم نمی خورد و باید شرایط را بیشتر درک کرد.

انتهای پیام / ن

ارسال نظر

پربیننده ترین