|
|
کدخبر: ۱۵۹۷۵۳

اخبار هندبال؛

مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان روز ۲۸ فروردین در هفته هجدهم پیگیری می شود.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر هندبال مردان ایران طی روزهای ۲۹ _ ۲۸ فروردین در نقاط مختلف کشور برگزار خواهد شد.

در ادامه گزارش آمده است، در این هفته روز پنجشنبه ۲۸ فروردین کاسپین میزبان نیروی زمینی قرار می گیرد، این دیدار از حساسیت بالایی برخوردار است، چرا که هر دو تیم در انتهای جدول قرار دارند و می خواهند امتیازات لازم را بدست آورند و به دسته پائین تر سقوط نکنند و اما بازی دوم در این روز به نفت و گاز گچساران و صنعت مس اختصاص دارد و نماینده اصفهان از نماینده کرمان پذیرایی خواهد کرد.

براساس این گزارش؛ در ادامه مسابقات هفته هجدهم روز جمعه ۲۹ فروردین شهرداری نیک اندیش به مصاف هپکوی اراک می رود و مشهد از صبای قم پذیرایی خواهد کرد.

شایان ذکر است، این هفته تیم سنگ آهن بافق استراحت خواهد کرد و این برای نماینده مشهد بهترین فرصت برای کسب ۲ امتیاز شیرین از صبا می باشد تا خود را به نماینده یزد نزدیک کند.

گزارش دیگری می افزاید؛ هم اکنون تیم های ثامن الحجج سبزوار، بافق یزد و مشهد به ترتیب با ۲۸ _ ۲۲ _ ۱۹ امتیاز رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

همچنین خاطرنشان می شود، به مناسبت سالروز تولد حضرت زهرا(س) هفته زن و گرامیداشت مقام شامخ مادر، مراسم تجلیل از برخی پیشکسوتان بانوان هندبال روز ۳۰ فروردین با حضور رباب شهریان معاون امور بانوان وزارت ورزش وجدان در محل فدراسیون هندبال برگزار خواهد شد و در حاشیه این برنامه یک مسابقه پنالتی در بین مدعوین برگزار می شود.

گفتنی است، رقابتهای هندبال بانوان آسیا نیز در آذر سال جاری در یکی از کشورهای قاره کهن برگزار خواهد شد، به همین جهت تیم ملی هندبال این بخش از ماه آینده خود را برای این مسابقات آماده خواهد کرد.

سکانداری فعلی تیم ملی برعهده مریم کریمیان داده شده است، قبل از وی سانیا پانیچ در این پست بود که بعد از اتمام قراردادش به کشورش بازگشت.

انتهای پیام /

ارسال نظر