|
|
کدخبر: ۱۵۹۸۰۸

لیگ قهرمانان آسیا

خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال در نیمه نخست دیدار برابر الشباب به تساوی رسید.

به گزارشخبرگزاری تسنیمتیم های الشباب عربستان و استقلال از ساعت ۲۲:۰۵ امشب(چهارشنبه) به مصاف هم رفتند تا پنجمین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کنند که این دیدار با تساوی بدون گل در نیمه نخست به پایان رسید.

استقلال بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه دو ایمان مبعلی توپی را روی دروازه الشباب ارسال کرد و حنیف عمران زاده با ضربه سر خطرناکی دروازه این تیم را تهدید کرد اما دروازه بان الشباب توپ را به بیرون فرستاد.

در دقیه ۱۴ آرش برهانی که به سمت دروازه سفیدپوشان میزبان می رفت توسط مدافع این تیم نقش بر زمین شد تا استقلال پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه ایستگاهی شود. ایمان مبعلی پشت این توپ ایستاد اما ضربه او به بیرون رفت.

در دقیقه ۱۷ محند قاصری با ضربه سر، دروازه رحمتی را تهدید کرد اما او توانست توپ را در دستان خود نگه دارد و مانع گل زدن الشبابی ها شود.

در دقیقه ۲۶ رافینیا از میان ۴ مدافع استقلال رد شد و وارد محوطه جریمه شد و در شرایطی که دروازه استقلال را هدف گرفته بود، رحمتی توانست زاویه مقابل او را ببندد و مانع گل زدن او شود.

در دقیقه ۳۳ خسرو حیدری پشت محوطه جریمه، روی بازیکن الشباب خطا کرد و این تیم صاحب ضربه ایستگاهی شد و شوت حسن فلاته از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

یک دقیقه بعد از این موقعیت الشبابی ها دست بردار نبودند و با کمک رافینیا وارد محوطه جریمه شدند و دروازه استقلال را تهدید کردند اما این بار هم توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۹ پژمان نوری آرش برهانی را صاحب توپ کرد و در شرایطی که این بازیکن قصد داشت به سمت دروازه الشباب حرکت کند داور با سوت خود به نشانه افساید از ادامه حرکت او جلوگیری کرد.

در نهایت این نیمه با تساوی بدون گل به پایان رسید.

انتهای پیام /

ارسال نظر