|
|
کدخبر: ۱۶۰۵۹۳

بازیکنان ملی پوش تیم استقلال شب گذشته با سرمربی این تیم خداحافظی کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، اعضای تیم فوتبال استقلال شب گذشته ساعت ۲۰ و با تاخیر از جده عربستان به تهران رسیدند.

ملی پوشان تیم استقلال به محض رسیدن به فرودگاه با امیر قلعه نویی خدا حافظی کرده و ظاهرا قرار است خود را به اردوی تیم ملی در آفریقای جنوبی برسانند.

آندرانیک تیموریان به محض رسیدن به فرودگاه امام(ه) خطاب به قلعه نویی گفت: ما را حلال کنید؛ امسال سال سختی داشتیم و اگر کم و کاستی بود شما ما را ببخشید. سرمربی تیم استقلال خطاب به هافبک تیمش گفت: من از شما ممنون هستم و تلاشتان را انجام دادید. در جام جهانی برایتان آرزوی موفقیت می کنم.

همچنین امیر حسین صادقی، هاشم بیک زاده، آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری نفراتی بودند که در فرودگاه با تمامی اعضای استقلال خداحافظی کردند.

این موضوع در حالی اتفاق افتاد که فتح الله زاده و کی روش در این چند روز بر سر بازیکنان ملی پوش استقلال بارها علیه یکدیگر صحبت کردند و حتی مدیر عامل استقلال مدعی شد که از کی روش به فیفا شکایت کرده است.

* حجت الاسلام علیپور نیز که در سفر استقلال به عربستان در کنار این تیم حضور داشت و با قلعه نویی صحبت و پس از دقایقی با وی خداحافظی کرد.

به گزاش فارس تمرین امروز تیم فوتبال استقلال تعطیل است و قرار است بازیکنان فردا ساعت ۱۷ برای بازی تشریفاتی مقابل الریان در ورزشگاه آزادی تمرین کنند.

انتهای پیام / خ

ارسال نظر