|
|
کدخبر: ۱۶۰۶۱۹

رئیس هیأت کشتی مازندران خبر داد:

رئیس هیأت کشتی مازندران از بودجه ای یک و نیم میلیارد تومانی برای برگزاری جام باشگاه های کشتی آزاد جهان در جویبار خبر داد.

علی اصغر ثمربخش در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص میزبانی جویبار در جام باشگاه های کشتی جهان گفت: در جلسه ای که چندی پیش با رسول خادم، رئیس فدراسیون کشتی داشتیم، در این رابطه صحبت هایی انجام دادیم. از خادم تشکر می کنم که در جام جهانی با رئیس فیلا صحبت کرد و نظر مساعد وی را برای میزبانی جویبار در جام باشگاه های جهان گرفت.

وی در خصوص تیم های شرکت کننده در این رقابت ها و هزینه برگزاری این مسابقات گفت: پیش بینی ما حضور ۱۰ تا ۱۵ تیم صاحب نام در این رقابت ها است. با توجه به اینکه هزینه حضور تیم ها باید پرداخت شود و جوایز دلاری هم به شرکت کنندگان اهدا می شود پیش بینی ما حدود یک و نیم میلیارد تومان برای برگزاری این رقابت ها هست که امیدواریم با مساعدت مالی مسئولان استان و شهرستان جویبار این موضوع فراهم شود.

رئیس هیأت کشتی مازندران ادامه داد: اولین جلسه در فرمانداری جویبار با حضور حسینیان، نماینده مردم این شهر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد و قرار است دومین جلسه را هم طی روزهای آینده با حضور استاندار مازندران در استانداری برگزار کنیم. علیپور دیگر نماینده مجلس هم قول حمایت داده است. مسئولان محلی هم می توانند به اسکان تیم ها کمک کنند؛ اگر قرار باشد مسابقاتی با این کیفیت برگزار کنیم و در آینده هم این روند را ادامه دهیم، باید هزینه کنیم.

ثمربخش تصریح کرد: عشق مردم و مسئولان جویبار به کشتی وصف ناپذیر است. امیدواریم شرایطی فراهم شود و از نظر مالی ما را حمایت کنند تا این رقابت ها به شکل آبرومندی برگزار شود. چنین پولی برای برگزاری رقابت ها پول زیادی نیست. با توجه به اینکه کشتی ورزش اول ماست و همواره پرچمدار ورزش ایران در میادین بین المللی است این میزبانی کمک زیادی به پیشرفت کشتی خواهد کرد.

به گزارش فارس، رقابت های کشتی آزاد ۵ تا ۷ آذر ماه سال جاری در شهر جویبار استان مازندران و مسابقات کشتی فرنگی ۱۲ تا ۱۴ آذر ماه در استان خوزستان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام / آ

ارسال نظر