|
|
کدخبر: ۱۶۰۷۱۲

تیتر نخست مطبوعات انگلیسی

اشکان دژاگه ملی پوش ایرانی باشگاه فولام معتقد است فیلیکس ماگات بهترین مربی برای هدایت فولام است.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، در شرایطی که باشگاه فولام در فصل جاری سومین سرمربی خود را با حضور فیلیکس ماگات سرمربی آلمانی و سابق ولفسبورگ تجربه می کند، اشکان دژآگه ملی پوش ایرانی به اظهار نظر در خصوص حضور مربی آلمانی که پیش از این در ولفسبورگ با او کار کرده است و پرداخت که مصاحبه وی تیتر اول مطبوعات انگلیس قرار گرفت.

باشگاه انگلیس که درجایگاه پایین جدول قرار گرفته است در صورت موفقیت در چهار بازی پایانی می تواند از خطر سقوط به دسته پایین تر نجات یابد.

اشکان دژاگه بازیکن ملی پوش فولام دراین خصوص گفت: فولام باید در لیگ برتر باقی بماند ومن می گویم فیلیکس ماگات می تواند به این امر دست یابد. اگر به عملکرد او در آلمان بازگردیم متوجه می شویم که نام بزرگی دارد، او سرمربی است که توانسته با دو تیم بایرن مونیخ و ولفسبورگ به قهرمانی برسد.

وی ادامه داده است: اوتوانایی آرامش دادن، تعادل برقرارکردن و تمرکز ایجادکردن بین بازیکنان را دارد، اوبا بازیکنان بسیار صحبت می کند وبه آنها قوت قلب می دهد و به ما کارمان و وظیفه مان را گوشزد می کند. مهمترین چیز درحال حاضر برای ما فشار است که وی با صحبت کردن مارا از آن رها می سازد.

انتهای پیام /

ارسال نظر