|
|
کدخبر: ۱۶۰۷۶۶

قراردادم برای فصل آینده توافقی است

مهاجم تیم فوتبال استقلال گفت: وقتی داور عرب زبان، برای بازی که یک طرفش تیم عربی است انتخاب می کنند همین می شود.

مهرداد اولادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص دیدار استقلال و الشباب عربستان و حذف آبی پوشان از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: همه دیدند که ما سوار بر بازی بودیم و انصافا فوتبال خوبی را به نمایش می گذاشتیم اما نمی دانم چطور شد که داور در آن صحنه پنالتی اعلام کرد. هنوز هم در شوک آن پنالتی به سود حریف هستم چون باعثشد تمرکز و روحیه استقلال پایین بیاید.

وی افزود: وقتی داور عرب زبان برای این مسابقه انتخاب می کنند معلوم است که اینچنین می شود. من بعد از مدت ها و فکر می کنم برای اولین بار ۹۰ دقیقه برای استقلال به صورت کامل بازی کردم و در آن صحنه در حالی که یک مهاجم بودم آمدم تا به خط دفاعی تیم کمک کنم ولی متاسفانه داور تصمیمی عجیب و غریب گرفت.

اولادی در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد در این فصل هم بدشانس بود و هم نتوانست موفقیت خود را در تیم های دیگر ثابت کند گفت: این فصل، فصل من و استقلال نبود. شما دیدید که در بازی با الشباب هرچه تلاش کردیم به در بسته خوردیم. من برای استقلال و هوادارانش آرزوی موفقیت می کنم و خوشحالی آنها باعثشادی من خواهد شد.

مهاجم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا فصل بعد در این تیم می ماند یا خیر گفت: هیچ چیز مشخص نیست. من با استقلال قرارداد دارم ولی این قرارداد توافقی است هر دو طرف می توانند با هم در این مورد توافق کنند اما این را بگویم من به استقلال آمدم تا به این تیم کمک کنم و هیچ کس از موفقیت خودش بدش نمی آید اما امسال کمتر از من استفاده شد و همانطور که گفتم بازی با الشباب اولین ۹۰ دقیقه کامل من بود اما به تقدیر احترام می گذارم و به تمام بازیکنان و کادرفنی استقلال خسته نباشید می گویم امیدوارم برای فصل آینده هر اتفاقی که رخ می دهد در نهایت منجر به خوشحالی طرفداران استقلال شود.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر