|
|
کدخبر: ۱۶۰۹۰۴

سرمربی لیورپول بر این باور است که جرارد پس از تغییر پُست بازی اش به بهترین هافبک تدافعی بدل شده است.

به گزارشخبرگزاری فارس، استیون جرارد ۳۳ ساله که پیشتر به عنوان هافبک تهاجمی به کار گرفته می شد، چندین ماه است توسط برندن راجرز در نقش هافبک تدافعی ایفای نقش می کند.

راجرز بر این باور است که با توجه به توانایی های بالای جرارد باید او را به عنوان یکی از بهترین هافبک های کنترل کننده مورد توجه قرار داد. وی در این زمینه گفت: بازیکنان زیادی نیستند که در زمین توانایی انجام هر کاری را داشته باشند. اینکه یکی از بهترین هافبک های تهاجمی در دنیا باشید و با عوض شدن نقشتان در تیم بتوانید به یکی از بهترین هافبک های تدافعی تبدیل شوید. اگر به چنین هافبک هایی در فوتبال اروپا نگاهی بیندازید می بینید که همه شان عضو باشگاه های بزرگ هستند. به هیچ وجه جرارد را با بهترین ها عوض نمی کنم زیرا او می تواند این کار را به بهترین شکل انجام دهد.

راجرز در ادامه تاکید کرد: بازی سازی جرارد یگانه است. هوش وی و بازی خوانی اش به او این اجازه را می دهد تا ریتم تیم را هماهنگ کرده و با استفاده از توانایی هایی که دارد همه چیز را تحت کنترل بگیرد. جرارد همچنین یکی از بازیکنانی است که خیلی خوب تکل می زند. این توانایی وی زیاد مورد توجه قرار نمی گیرد.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر