|
|
کدخبر: ۱۶۱۳۴۴

در عمرم این همه سنگ و بطری شکسته ندیده بودم

خبرگزاری تسنیم: مدافع تیم فوتبال پیکان تهران اعتقاد دارد داور دیدار این تیم مقابل سیاه جامگان مشهد تحت تاثیر جو بازی و ورزشگاه او را از زمین اخراج کرده است.

کاظم برجلو در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیمدر خصوص برتری ۳ بر یک تیمش مقابل سیاه جامگان مشهد در مرحله پلی آف راهیابی به لیگ برتر اظهار داشت: بازی در زمین چمن مصنوعی سخت و دشوار بود اما بازیکنان ما در طول ۱۲۰ دقیقه مسابقه برتر از سیاه جامگان بودند و با ارائه یک بازی برتر و خلق موقعیت به پیروزی رسیدند. ما در این بازی موقعیت های گل زیادی خلق کردیم و تیم میزبان فقط روی یک ضربه ایستگاهی دروازه مان را تهدید کرد.

این مدافع باتجربه ضمن اعتراض اخراجش در دقیقه ۱۱۷ بازی سیاه جامگان - پیکان تهران خاطر نشان کرد: کارت زرد اولم درست بود اما متأسفانه داور کارت زرد دومم را تحت تاثیر شرایط و جو بازی به من داد و مرا از زمین اخراج کرد.

مدافع تیم فوتبال پیکان تاکید کرد: در عمر فوتبالی ام این همه شیشه نوشابه شکسته شده، بطری و سنگ ندیده بودم که به زمین بریزند و ما شانس آوردیم که بازیکنی مصدوم و زخمی نشد، هرچند که یکی از کمک داوران بازی به شدت بر اثر پرتاب سنگ مصدوم شد.

برجلو در خصوص دیدار سرنوشت ساز و تعیین کننده پیکان برابر فجرسپاسی شیراز در مرحله پلی آف لیگ برتر خاطر نشان کرد: مطمئنم با درایت کادر فنی و تلاش بازیکنان مان فجر را شکست داده و به لیگ برتر صعود می کنیم. پیکان به لحاظ امکانات و شرایط حرفه ای لیاقت حضور در لیگ برتر را دارد و حیف است با پتانسیلی که داریم به لیگ برتر صعود نکنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر