|
|
کدخبر: ۱۶۶۴۹۶

سرمربی تیم فوتبال آثمیلان گفت: از نایب رئیس باشگاه بپرسید چرا سکوت کرده است!

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگارانبه نقل از پایگاه خبری کالچونیوز، کلارنس سیدورف سرمربی تیم فوتبال آثمیلان بعد از شکست تیمش در بازی مقابل تیم رم گفت: من به تیم رم به خاطر عملکرد بسیار خوب و جالب توجهی که در مقابل میلان داشت تبریک می گویم.

رم تیم بزرگی است و من در بازی مقابل میلان قدرت واقعی این تیم را خیلی خوب دیدم من با توجه به مشکلاتی که در این بازی دیدم تصمیم گرفتم ماریو بالوتلی را از ترکیب اصلی تیم بیرون بکشم او زمانیکه از زمین بازی خارج شد به من هیچ حرفی نزد قرار نیست که همیشه بخواهیم در خصوص بیرون کشیدن ماریو بالوتلی شرایط را آنالیز کنیم.

بعد از شکست مقابل تیم رم رسانه های خبری اخبار بسیار در مورد احتمال جدایی من از تیم میلان اخبار زیادی منتشر کردند و حالا هم بسیار می خواهند بدانند که آینده من در میلان به کجا ختم خواهد شد در پاسخ به همه این اخبار باید تاکید کنم که من نمی توانم بجای روسای باشگاه حرف زده و اظهار نظر کنم باید رسانه ها از آدریانون گالیانی نایب رئیس باشگاه میلان سوال کنند که چرا در رابطه با این مسئله سکوت کرده و هیچ حرفی نمی زند.

من همچنان به عنوان سرمربی میلان به کارم در این تیم طبق روال ادامه داده و تا هر زمان که روسای باشگاه بخواهند به کارم در این تیم ادامه خواهم داد و تمام توان و قدرت خود را بکار خواهم گرفت.

انتهای پیام /


ارسال نظر