|
|
کدخبر: ۱۶۷۳۲۲

اخبار استقلال

مسئولین تیم استقلال برای حفظ چند بازیکن در تیم با شرایط خاص روبرو هستند، اما حفظ ۶ بازیکن در تیم کاملاً جدی است.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، بازیکنانی که استقلالی ها خواستار حضور آنها و تمدید قراردادشان با تیم هستند، نفراتی هستند که در تیم ستاره نبودند، از بین این نفرات بیک زاده، صادقی و حیدری ملی پوش هستند که بعید به نظر می رسد در استقلال بمانند زیرا آنها در جام جهانی همراه تیم ملی هستند و احتمال حضور در تیم های خارجی و یا عربی برای آنها وجود دارد، از طرفی دیگر نام حنیف عمران زاده، قاضی و نوری نیز به چشم می خورد، اما این نفرات برای استقلال مثمرثمر نبودند و جزو بازیکنانی شدند که تیم به آنها نیاز کامل داشته باشد.

شایان ذکر است، نوری و قاضی جزو نفراتی هستند که در ترکیب استقلال آماده نشان ندادند و حتی در مقطعی به مبلغ قرارداد آنها نیز انتقاد شد.

از طرفی عنوان شده است که بحثتیموریان نیز برای ماندن در تیم مطرح است، اما وی جزو نفرات گران قیمت تیم است.

** بلاتکلیفی بازیکنان استقلال برای قرارداد؛ هیچ مقامی پاسخگوی اعضای تیم نیست

بحثحضور بازیکنان جدید و یا تمدید قرارداد قدیمی ها در استقلال به یک معضل بزرگ تبدیل شده است زیرا اعضای تیم استقلال در این خصوص وضعیت معینی ندارند و کاملا بلاتکلیف هستند.

گفتنی است: بلاتکلیفی بازیکنان تیم استقلال در حالی است که آنها از سوی مسئولان تیم به باشگاه فرا خوانده نشدند و حتی هیچ مقام مسئولی در باشگاه حضور ندارد که پاسخگوی وضعیت نهایی این بازیکنان باشد.

شایان ذکر است: بازیکنان استقلال اعلام کردند که هیچ مقامی در استقلال حضور ندارد که آنها با وی وارد گفتگو مذاکره شوند زیرا اعضای تیم استقلال، هنوز تکلیف مشخص ندارند و ماندنشان در تیم قطعی نیست.

از طرفی اعلام شده است، که برخی بازیکنان در نظر دارند در ابتدا پیشنهاد استقلال را بررسی کنند و پس از آن در خصوص تیم جدید خود تصمیم گیری کنند.

** آیا قلعه نویی پدیده ها را در استقلال سوزاند؟

چند بازیکن جوان تیم در حالی با استقلال قرار داد امضا کرده بودند که توقع حضور در ترکیب این تیم را داشتند اما این اتفاق هرگز در تیم استقلال رخ نداد.

گفتنی است: اعضای تیم استقلال با شرایط خاص بازی ها را انجام دادند که این موضع عاملی شد که بحثپا به سن گذاشتن اعضای این تیم مطرح گشت و اینکه امیر قلعه نویی از جوانتر ها استفاده نمی کنند و پدیده ها را در استقلال سوزانده است.

گفتنی است: بازیکنانی نظیر، خاموشی، باصفا، نعمت الهی، حسینی و قاسمی به همراه احسان پیرهادی با استقلال قرار داد دارند اما در ترکیب این تیم به میدان نرفتند و قلعه نویی حتی آنها را روی نیمکت استقلال قرار نداده است به همین دلیل از وی انتقاد شده است و برخی در تیم معتقدند که وی بی جهت جوانترها را جذب کرده اما حتی از آنها استفاده لازم را نبرده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر

پربیننده ترین