|
|
کدخبر: ۱۶۷۳۷۸

رضا افضلی در گفت وگو با فارس:

دارنده مدال طلای وزن ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد قهرمانی آسیا گفت: ماه ها در اردو بودیم و زحمات زیادی برای این موفقیت کشیده بودم.

رضا افضلی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، درخصوص کسب مدال طلای مسابقات قهرمانی آسیا در نخستین حضورش گفت: برای اولین بار بود که به چنین مسابقاتی اعزام می شدم و خوشحالم که با یک مدال خوش رنگ پاسخ خوبی به اعتماد خادم و کادرفنی دادم.

وی ادامه داد: ماه ها در اردو بودیم و زحمات زیادی برای این موفقیت کشیده بودم. نمی توانیم بگوییم چون ۶ طلا گرفتیم سطح مسابقات پایین بود بلکه حضور کشتی گیران مدال دار جهانی بیانگر سطح بالای رقابت ها بود. بچه های ما خیلی خوب کار کردند که موفق به کسب ۶ مدال طلا شدند.

دارنده مدال طلای آسیا با بیان اینکه قهرمانی در آسیا هدف اصلی من نبود، گفت: هدف اصلی ام کسب بهترین نتایج در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی است که می دانم کار سختی خواهم داشت. تمام هدفم موفقیت در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی برای رسیدن به دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی است.

افضلی خاطرنشان کرد: در ماه های اخیر تمام حریفانم را شکست دادم و در مسابقات قهرمانی آسیا حتی یک امتیاز هم به رقبا ندادم. امیدوارم با تداوم همین آمادگی بتوانم صاحب دوبنده تیم ملی در مسابقات جهانی شوم.

انتهای پیام / د

ارسال نظر