|
|
کدخبر: ۱۶۸۷۱۸

مصدومیتم جدی نیست

خبرگزاری تسنیم: مهاجم اتلتیکومادرید با تمجید از سرمربی آرژانتینی این تیم گفت: سیمئونه در لحظات حساس بازی مقابل چلسی بهترین تصمیمات را گرفت.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال اتلتیکومادرید شب گذشته(چهارشنبه) در دور برگشت از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا موفق شد با گلزنی آدریان(۴۴)، دیه گو کاستا(۶۰ - پنالتی) و آردا توران(۷۲) با نتیجه ۳ بر یک بر میزبانش چلسی غلبه کند و به فینال این رقابت ها راه یابد.

دیه گو کاستا، مهاجم ملی پوش اتلتیکو در مورد این دیدار گفت: ما هر آنچه که از دست مان برمی آمد مقابل چلسی انجام دادیم تا راهی فینال بشویم. زمانی که فرناندو تورس برای چلسی گلزنی کرد آرامش خودمان را حفظ کردیم چون می دانستیم که تنها با به ثمر رساندن یک گل به دور بعد صعود خواهیم کرد.

وی افزود: پیروزی در این بازی و رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا فوق العاده است. به نظرم بازیکنان اتلتیکو بی نقص کار کردند ولی سیمئونه در لحظات حساس بازی بهترین تصمیمات را گرفت.

کاستا که در دقیقه ۷۶ جای خود را به خوزه سوسا داد با تأکید بر اینکه دچار مصدومیت جدی نشده، گفت: مصدومیت خاصی نیست و تنها یک ضرب دیدیگی جزئی است و بس!

انتهای پیام /

ارسال نظر