|
|
کدخبر: ۱۷۰۸۷۸

پروجا نایب قهرمان سری A۱ والیبال ایتالیا شد

خبرگزاری تسنیم: با شکست پروجا در بازی چهارم فینال سری A۱ و پایان کار اسلوبودان کواچ در ایتالیا، سرمربی تیم ملی ایران در اولین فرصت به تهران می‎آید.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم والیبال پروجا ایتالیا که هدایت آن را اسلوبودان کواچ سرمربی صرب تیم ملی والیبال ایران بر عهده دارد، شب گذشته(یک شنبه) در چهارمین مسابقه فینال سری A۱ ایتالیا مقابل لوبه بانکا به میدان رفت که مقابل حریف پر ستاره خود با نتیجه ۳ بر یک مغلوب شد.

شاگردان کواچ بازی را خوب شروع کردند و حتی ست اول را ۲۵ بر ۲۲ از آن خود کردند ولی ست های دوم، سوم و چهارم را با امتیازات ۲۵ بر ۲۲،۲۵ بر ۲۱ و ۳۵ بر ۳۳ واگذار کردند تا در پایان سری A۱ ایتالیا در سال ۲۰۱۳-۲۰۱۴ در جایگاه دوم قرار گیرند.

در این بازی که ۴۶۰۰ نع = فر را به سالن ژالا اوانجلیستی شهر پروجا کشاند، الکساندر آتاناسیویچ ۲۴ امتیاز و نمانیا پتریچ ۱۸ امتیاز برای تیم میزبان کسب کردند. در تیم لوبه بانکا هم ایوان زایتسف ۱۸ امتیاز، جیری کوار ۱۵ و بارتوژ کورک ۱۴ امتیاز کسب کردند.

بدین ترتیب کار سرمربی صرب تیم ملی والیبال کشورمان در چند روز آینده به اردوی مردان والیبال ایران در کمپ تیم های ملی در مجموعه ورزشی آزادی ملحق خواهد شد و ملی پوشان مستقیما زیر نظر «بوبان» تمرین خواهند کرد.

اسلوبودان کواچ در چند سال حضورش در لیگ ایتالیا موفق به کسب عنوان بهترین مربی سری A۱ شده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر