|
|
کدخبر: ۱۷۰۹۰۰

هفته سی وششم لوشامپیونه

خبرگزاری تسنیم: در هفته سی وششم لوشامپیونه فرانسه تیم فوتبال المپیک مارسی میهمانش، المپیک لیون را با شکست بدرقه کرد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، هفته سی وششم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های فرانسه موسوم به لوشامپیونه شب گذشته(یکشنبه) با برگزاری هفت دیدار پیگیری شد که طی آن تیم های مارسی، سن اتین، لوریان، رمس، سوشو و بوردو مقابل رقبای خود به پیروزی رسیدند. در یکی از این بازی ها تیم فوتبال المپیک مارسی در خانه خود به دیدار المپیک لیون رفت که این بازی در نهایت با برتری ۴ بر ۲ میزبان خاتمه یافت.

برای مارسی در این دیدار سلیمان دیاوارا(۱۴)، فلوریان تائوین(۲۶) و آندره پی یر ژینیاک(۴۸ و ۵۶) گلزنی کردند و لیون هم توسط آرنولد اِم وومبا(۴۰) و بافاتیمبی گومیس(۸۲) به گل رسید. شاگردان خوزه آنیگو با این برد ۵۶ امتیازی شدند و تغییری در جایگاه ششمی شان به وجود نیامد. لیون هم با ۵۸ امتیاز همچنان در رده پنجم قرار دارد.

در سایر دیدارهای برگزارشده شب گذشته هم نتایج به شرح زیر رقم خورد:

سن اتین ۲ - مون پولیه صفر

لوریان یک - آژاکسیو صفر

رمس یک - اویان صفر

سوشو ۲ - نیس صفر

تولوز یک - نانت یک

والنسین صفر - بوردو یک

پرونده هفته سی وششم لوشامپیونه چهارشنبه شب با برگزاری دو دیدار به پایان می رسد که در نخستین بازی موناکو در خانه خود پذیرای گنگان است و در دیدار دوم پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف رن می رود.

در جدول رده بندی لوشامپیونه پاری سن ژرمن با ۸۳ امتیاز صدر جدول را در اختیار دارد و تیم های موناکو و لیل به ترتیب با ۷۵ و ۶۸ امتیاز در رده های دوم و سوم هستند.

انتهای پیام /

ارسال نظر