|
|
کدخبر: ۱۷۲۲۷۵

پلی آف لیگ NBA

خبرگزاری تسنیم: تیم بسکتبال میامی هیت در نخستین دیدار نیمه نهایی کنفرانس شرق لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا در حضور دیوید بکام، بروکلین نتس را شکست داد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم های بسکتبال سان آنتونیو اسپرز و میامی هیت، میهمانان خود را در دیدار اول پلی آف، کنفرانس های غرب و شرق لیگ بسکتبال حرفه ای آمریکا شکست دادند.

تیم سان آنتونیو اسپرز در سالن AT& T شهر سان آنتونیو با درخشش تونی پارکر، گارد رأس فرانسوی خود موفق شد اولین دیدار پلی آف نیمه نهایی کنفرانس غرب را مقابل پورتلند تریل بلیزرز با نتیجه ۱۱۶ بر ۹۲ به سود خود تمام کند. تونی پارکر در این بازی ۳۳ امتیاز، ۳ ریباند و ۹ پاس کسب کرد و لامارکوس آلدریج ۳۲ امتیاز و ۱۴ ریباند برای بلیزرز به دست آورد. اسپرز و بلیزرز از سال ۱۹۹۹ در پلی آف لیگ NBA با هم روبرو نشده بودند.

دیدار ۲ تیم میامی هیت و بروکلین نتس هم در سالن امریکن ایرلاینز شهر میامی با نتیجه ۱۰۷ بر ۸۶ به تیم میزبان به پایان رسید. لبران جیمر در این بازی ۲۲ امتیاز، ۵ ریباند و ۳ پاس گل داشت و درون ویلیامز نیز برای بروکلین ۱۷ امتیاز، ۳ ریباند و ۳ پاس گل کسب کرد.

تماشاگر ویژه این بازی دیوید بکام، ستاره سابق تیم ملی انگلیس بود که درست پشت نیمکت بازیکنان میامی نشسته بود. او با خرید یک تیم فوتبال برای شهر میامی در لیگ فوتبال آمریکا(MLS) هیجان خاصی به علاقمندان فوتبال در این شهر داده است.

انتهای پیام /

ارسال نظر