|
|
کدخبر: ۱۷۲۴۱۷

سرمربیان دو تیم بسکتبال مهرام و پتروشیمی بندر امام بعد از دیدار چهارم فینال در مورد این بازی صحبت کردند.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، مصطفی هاشمی، سرمربی تیم بسکتبال مهرام بعد از دیدار چهارم فینال در جمع خبرنگاران گفت: متاسفانه مظلوم نمایی در بسکتبال ما باب شده است همه در این فضا قرار دارند و نا خوآگاه هم روی برخی تاثیر می گذارد.

وی ادامه داد: در شهری که ما میزبا نیم گردن کلفتی می کنند وای به حال بازی های دیگر. بعد از بازی سوم به شکلی فضا را درست کردند که گویا آن تیم برای برد محق است.

سرمربی مهرام اعتقاد دارد: محرومیت حریف در دیدار پنجم برای ما تاثیری ندارد و ما همان بازی را انجام می دهیم که مقابل تماشاگران ماهشهری انجام دادیم اما از این که فضا را به شکلی پیش ببرند که شبهات برای تیم مقابل به وجود بیاورند این موضوع ناراحتم می کند.

وی ادامه داد: فکر می کردیم حتما بازی چهارم را می بریم ایراد از من است چون بازیکن را به این معطوف نکردم که این بازی متفاوت است.

***حاتمی حذف کار آخر است

مهران حاتمی، سرمربی پترو شیمی در مورد برد تیم خود گفت: بازی واقعا سخت بود اما بازیکنان ما تلاش زیادی به خصوص در نیمه دوم انجام دادند و شایستگی خود را نشان دادند.

وی ادامه داد: علاوه بر کامرانی و آفاق، بازیکنان نیمکت هم بسیار خوب عمل کردند و در مدت حضور خود در زمین به بازیکنان اصلی اجازه استراحت دادند.

حاتمی که روز قبل از قضاوت داوران شکایت زیادی داشت بعد از بازی چهارم گفت: بهترین قضاوت ممکن را در این دیدار شاهد بودیم.

وی در مورد محرومیت تماشاگران تیم خود تاکید کرد: در مورد حاشیه صحبت نمی کنم اما اعتقاد دارم باید تماشاگران را به شکلی کنترل کنیم که آنها را همیشه در بازی ها داشته باشیم حذف کردن همیشه کار آخر است.

انتهای پیام /

ارسال نظر