|
|
کدخبر: ۱۷۲۶۶۱

می دانم سرمربی پدیده کیست اما نام آن را نمی گویم

مهاجم فصل گذشته صبای قم گفت: من با نظر سرمربی پدیده راهی این تیم شدم.

رضا عنایتی در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در خصوص شرایطش در لیگ برتر چهاردهم گفت: با امضای قرارداد داخلی به پدیده مشهد پیوستم و فعلا قرارداد داخلی ام را با این تیم امضا کردم تا ببینیم چه پیش می آید اما اگر همه چیز نهایی شود از ۱۷ خرداد تمرینات مان را آغاز می کنیم.

وی ادامه داد: با بازی هایی که من از پدیده دیدم و با توجه به امکانات و شرایط این تیم فکر می کنم همه چیز برای حضور حرفه ای در فوتبال ما مهیا است و مطمئنا از این تیم در آینده بیشتر خواهید شنید.

عنایتی در پاسخ به این سؤال که وقتی هنوز سرمربی این تیم مشخص نشده او با نظر چه کسی به پدیده پیوسته است، پاسخ داد: امکان ندارد من با نظر باشگاه به تیمی بروم و مطمئن باشید که با نظر سرمربی راهی پدیده شدم چرا که من می دانم سرمربی پدیده چه کسی است اما اجازه بدهید باشگاه در چند روز آینده به صورت رسمی این موضوع را اعلام کند.

وی ادامه داد: با استعلام هایی که من انجام دادم متوجه شدم که مسئولان باشگاه پدیده تمام وکمال به تعهداتشان عمل می کنند و حرفی که بزنند روی آن می ایستند و این شرایط خوبی برای فقط فوتبال بازی کردن است.

عنایتی در مورد اینکه آیا در پدیده از فوتبال خداحافظی می کند یا نه، خاطرنشان کرد: هر چه من به سمت استقلال رفتم انگار عده ای دوست نداشتند من به این تیم برگردم و حالا هم به نظر می رسد آنها برنده شدند و از این به بعد من به عنوان یک هوادار برای استقلال دعا می کنم اما قرارداد من با پدیده دو ساله است و باید ببینم چه شرایطی پیش می آید.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر