|
|
کدخبر: ۱۷۲۶۹۱

مسابقات والیبال جام باشگاه های جهان؛

تیم والیبال متین ورامین در نخستین بازی خود از سوری مسابقات والیبال جام باشگاه های جهان سه بر صفر مقابل نماینده برزیل مغلوب شد.

مصطفی کارخانه در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار داشت: تیم والیبال متین دراین دوره از مسابقات باشگاه های جهان بدون استفاده از بازیکنان اصلی خود حاضر شد.

مربی بین المللی والیبال تصریح کرد: تیم متین در این مسابقات با بازیکنان جدید خود شرکت کرد و به دلیل نداشتن هماهنگی لازم در اجرای کارگروهی مقابل تیم برزیل که سابقه قهرمانی جهان و المپیک را دارد شکست خورد.

مربی بین المللی والیبال کشورمان در ادامه یادآورشد: برزیل تیم پرآوزه و صاحب نامی است بازی مقابل آن ها کار سختی است این امر در حالی است که ورامینی ها از بردن بسیاری از مهره های کلیدی خود محروم بودند. همچنین سطح کیفی این رقابت به هیچ عنوان با سطح فنی مسابقات جام باشگاه های آسیا فرق می کند.

کارخانه گفت: با شرایط نامساعدی که متین برای حضور درمسابقات جام باشگاه های جهان داشته باخت این تیم مقابل نماینده برزیل طبیعی بود نباید از تیمی که والیبالیست هایش فقط ۱۰ روز درکنار هم تمرین کرده اند توقع بازی ونتیجه بهتری داشت.

وی اظهار داشت: تیم متین در رقابت ها جهانی از داشتن بازیکنانی مثل نیکو لوف، موسوی، معروف میرزا جانپور و شهرام محمودی محروم است این تیم، با این پتانسیل ها توانست قهرمانی در لیگ ایران و قاره آسیا را کسب کند البته این صحبت ها به منزله نادیده گرفتن قدرت بازیکنان جدید تیم متین نیست بلکه آن ها هم جزء ستارگان والیبال ایران هستند ولی هماهنگی لازم را ندارند به طور قطع آن ها در بازی های بعدی عملکرد بهتری را خواهند داشت، چون حضور بازیکنان در کنار هم در یک دیدار رسمی باعثایجاد هماهنگی بیشتر میان آن ها می شود.

وی بازی مقابل روسیه را هم یک دیدار سخت عنوان کرد و افزود: به احتمال زیاد در بازی با روسیه هم شرایط مانند دیدار متین ایران ونماینده برزیل خواهد بود. روسیه تیم بزرگ و با ریشه ای است. بازی مقابل پرافتخارترین و قدمت دارترین تیم والیبال تیم متین بتوانند در این دیدار عملکرد خوبی داشته باشند.

انتهای پیام /

ارسال نظر