|
|
کدخبر: ۱۷۲۸۱۵

یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا

خبرگزاری تسنیم: نیمه نخست دیدار السد و فولاد با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، در آخرین دیدار دور رفت مرحله یک هشتم نهایی فوتبال لیگ قهرمانان آسیا، السد قطر از ساعت ۲۰:۳۰ امروز(چهارشنبه) در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه به مصاف فولاد رفت که نیمه نخست این دیدار با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

در نیمه اول احتیاط بر بازی دو تیم سایه انداخته بود و با وجود ایجاد چند فرصت، هیچ موقعیتی جدی برای گلزنی ایجاد نشد. دقیقه ۱۳ این دیدار با مصدومیت غلامرضا رضایی، فرکی ناچار به تعویض اجباری و به زمین آوردن ساسان انصاری شد. یکی، دو برخورد توپ به دست مدافعان السد، شوت تاباتا که با اختلاف از کنار دروازه بیرون رفت و ضربه لوسیانو مهاجم فولاد درون محوطه جریمه که توسط عبدالله شیب دروازه بان السد مهار شد، معدود اتفاقات جدی در این نیمه بود.

خطای خشن لی جونگ سو مدافع السد بر روی ساسان انصاری در دقیقه ۳۲ برای این بازیکن کارت زرد به همراه داشت. السد در این دیدار از حضور رائول با بازوبند کاپیتانی هم سود برد اما ضربه کرنر این بازیکن در آخرین لحظات نیمه اول بر تیر دروازه نشست تا در نهایت دو تیم نیمه نخست را بدون آنکه توپی از خط دروازه ها عبور کند، به پایان برسانند.

انتهای پیام /

ارسال نظر