|
|
کدخبر: ۱۷۳۱۸۰

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در گفت وگو با فارس:

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز ایران گفت: بعید می دانم دیگر با فدراسیون به عنوان سرمربی تیم ملی همکاری کنم، اما هنوز تصمیم قطعی نگرفته ام.

احمد جعفری پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشیخبرگزاری فارس، در مورد عملکرد تیم ملی تنیس روی میز ایران در مسابقات جهانی اظهار داشت: تمام تیم های ضعیف و قوی دنیا در این رقابت ها حضور داشتند و سطح رقابت ها فوق العاده بالا بود. در گروه ما ایتالیا و هند قرار داشتند و کارمان سخت بود. هند تیم ۲۱ یا ۲۲ دنیا است و بازیکنانش در بوندس لیگای آلمان بازی می کنند و با این شرایط صعود نکرد. ایتالیا هم که در گروه ما قرار داشت، توانست به دسته یک جهان صعود کند.

وی ادامه داد: بعضا گفته می شود که اگر ایتالیا، هند را نمی برد تکلیف صعود ما معلوم نبود و باید بگویم این موضوع هیچ فرقی به حال ما نداشت و صعود می کردیم. کارشناسان این رشته به خوبی این موضوع را می دانند.

سرمربی تیم ملی تنیس روی میز ایران گفت: گلایه ام از برخی دوستان خوب و کارشناسانی است که عنوان کردند من و رئیس فدراسیون با یکدیگر درگیری لفظی داشته ایم. حتما این دوستان می دانند که داخل زمین جز بازیکن و مربی به شخص دیگری اجازه نمی دهند، وارد شود. حتما آنها صحبت های من با داور مسابقه را اشتباهی دیده اند. من با رئیس فدراسیون اختلاف نظر داشته و دارم، اما به هیچ کس اجازه نمی دهم در محل مسابقه مشکلی ایجاد کند.

جعفری پور در خصوص دیدار با اسلواکی و اینکه گفته می شود ایران عملکرد خوبی نداشت، گفت: آنها تیم یکدست و خوبی بودند. همه بچه ها خوب ظاهر شدند، اما نوشاد به دلیل مسائل شخصی چندان در شرایط ایده آل نبود و ما هم نمی توانستیم کاری کنیم. ترکیب ما مشخص بود و نمی توانستیم ترکیب را تغییر دهیم.

وی در خصوص اینکه زارع پور، رئیس فدراسیون گفته است شرایط بد نوشاد علت باخت ایران بود، گفت: نوشاد بازیکن بزرگی است. ورزشکار همیشه نمی تواند در شرایط ایده آل خود باشد. او زحمات زیادی برای سربلندی ورزش ایران کشیده است، اما در این رقابت ها از لحاظ روحی خوب نبود و ما هم نمی توانستیم کاری کنیم. نباید همیشه بازیکن را مواخذه کنیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که همین مسائل روحی باعثشد که او روکش راکتش را پاره کند؟، گفت: گیم دوم که تمام شد به سمت من آمد و به یک باره دیدم کاور راکتش را پاره میکند، داد زدم این کار را نکن، اما کار از کار گذشته بود. مشکل او به حدی بود که وسط بازی به من گفت صدای توپ را نمی شود. چند بار به او شوک وارد کردم تا به خودش بیاید اما اتفاقی نیفتاد.

جعفری پور در خصوص اینکه چرا اردوهای تیم ملی برای این رقابت ها کم بود، گفت: من هم قبول دارم که اردوهای ما نسبت به سایر تیم ها کم بود، اما وقتی با مربیان تیم های بزرگ دنیا یعنی مجارستان و آلمان صحبت می کردم، آنها می گفتند در طول سال بیش از ۴ مرحله اردوی یک هفته تا ۱۰ روز نداریم. با این امکانات و شرایطی که داشتیم، از شرایط راضی هستم.

وی عنوان کرد: خوشحالم و افتخار می کنم امثال احتشام زاده ها هر تریبونی که دستشان می آید در مورد عملکرد من نظر داده یا صلاحیتم را تایید و رد می کنند. سابقه او برای جامعه تنیس روی میز ایران محرز و مشخص است. بنازم به مدیریت برخی روسای فدراسیونها که افراد معلوم الحال به خاطر رفتار و عملکردشان جرات ورود به ساختمان فدراسیون را نداشتند و در صورت نیاز در مورد این فرد بیشتر صحبت می کنم.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا بعد از مسابقات جهانی با تیم ملی به عنوان سرمربی ادامه می دهید، یا خیر گفت: بعید می دانم دیگر همکاری ام ادامه داشته باشد، اما هنوز در این خصوص تصمیم قطعی نگرفته ام.

به گزارش فارس، تیم ملی تنیس روی میز در مرحله حذفی مسابقات جهانی با باخت مقابل اسلواکی از صعود به دسته یک جهان بازماند.

انتهای پیام / د

ارسال نظر