|
|
کدخبر: ۱۷۳۳۴۲

شجاعی مصدوم شد

خبرگزاری تسنیم: باشگاه لاس پالماس در تلاش است مسعود شجاعی را برای مدت زمان بیشتری در اختیار داشته باشد.

به گزارشخبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال لاس پالماس بامداد یکشنبه در هفته سی و هشتم لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های اسپانیا موسوم به لیگا آدلانته در خانه خود پذیرای تنریف خواهد بود و بر اساس گزارش منتشرشده در رسانه های اسپانیایی شاید هافبک ایرانی زردپوشان جزایر قناری این بازی را به دلیل مصدومیت از دست بدهد.

شجاعی ۲۹ ساله روز گذشته(پنجشنبه) به دلیل کمردرد با تیم لاس پالماس تمرین نکرد و حضور او در بازی مقابل تنریف در هاله ای از ابهام قرار دارد. مسعود که در هشت بازی اخیر زردپوشان جزایر قناری در ترکیب ثابت لاس پالماس بوده از سوی سرخیو لوبرا در پست مهاجم چپ و حتی هافبک بازیساز به بازی گرفته شده است.

بر اساس این گزارش مسئولان باشگاه لاس پالماس به دنبال توافق با فدراسیون فوتبال ایران هستند تا مسعود شجاعی را در بازی مقابل رِکرتیوو در هفته چهلم لیگا آدلانته هم در اختیار داشته باشند و پس از آن وی را در اختیار تیم ملی ایران قرار دهند. پیش از این مسئولان این باشگاه به دنبال این بودند تا رضایت فدراسیون فوتبال ایران را جلب کنند تا مسعود را تا بازی رئال کاستیا در هفته سی و نهم این رقابت ها نگه دارند و حال با انتشار این خبر مشخص می شود که آنها هافبک ایرانی خود را یک هفته بیشتر لازم دارند.

بازی لاس پالماس - رکرتیوو تاریخ ۲۵ مِی ۲۰۱۴(۴ خرداد) برگزار خواهد شد و اگر کی روش با درخواست این باشگاه اسپانیایی موافقت کند مسعود شجاعی پس از تاریخ ۴ خرداد به اردوی تیم ملی اضافه خواهد شد.

شجاعی در فصل جاری در ۲۷ بازی ۵ گل برای لاس پالماس به ثمر رسانده و ۱۰ پاس گل هم برای هم تیمی هایش ساخته است.

انتهای پیام /

ارسال نظر