|
|
کدخبر: ۱۷۳۳۴۳

۷۹ درصد پاس های دژاگه در طول فصل درست بودند

ممکن است هافبک تیم ملی ایران در تابستان راهی یکی از ۲ تیم لندنی در لیگ برتر انگلیس شود.

به گزارشخبرگزاری فارس، در حالی که تعدادی از ستاره های باشگاه فولام نتوانستند در این فصل بدرخشند اما تازه واردی موفق شد با عملکرد خوبش خودی نشان داده و شاید در نقل و انتقال های تابستانی به یکی از بازیکنانی بدل شود که تیم های زیادی خواهان وی باشند.

مارتین یول شاید در فولام اشتباه های زیادی انجام داده باشد اما یکی از بهترین کارهایی که انجام داد این بود که با یک بازیکن گمنام ایرانی - آلمانی به نام اشکان دژاگه قرارداد امضا کرد. او که تابستان ۲۰۱۲ با ۲.۵ میلیون یورو به فولام آمد، در بوندسلیگا آلمان و در ترکیب ولفسبورگ به عنوان یک هافبک انعطاف پذیر نامی برای خود دست و پا کرده بود.

دژاگه در لیگ برتر انگلیس شروع متوسطی داشت و آسیب دیدگی از ناحیه ماهیچه وی موجب شد تا وی از درخشش بازبماند اما چندی بعد و با توجه به آسیب دیدگی دیمین داف، دژاگه موفق شد خودی در ترکیب فولام نشان دهد.

او در ولفسبورگ به همراه ادین ژکو که اکنون در منچسترسیتی توپ می زند، زیر نظر فلیکس ماگات موفق شدند فاتح بوندسلیگا لقب بگیرند. اشکان طی این فصل برای تیمش ۶ گل زد که سه گل آن زمانی بود که به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود. میانگین صحت پاس وی به ۷۹ درصد می رسد و فقط اسکات پارکر در ترکیب فولام عملکرد بهتری نسبت به او دارد. البته پارکر ۳۴ ساله است و دژاگه هفت سال از او جوان تر است و می تواند در آینده عملکرد بهتری داشته باشد.

این موضوع ممکن است مشتریان زیادی را برای دژاگه در فصل نقل و انتقال ها داشته باشد. باشگاه های زیادی که به دنبال خرید یک هافبک خوب هستند. برای مثال باشگاه وستهام گزینه مناسبی برای دژاگه خواهد بود که می تواند او را در پایتخت انگلیس نگه دارد. البته شیوه بازی او می تواند با فرم جدیدی که باشگاه ساندرلند زیر نظر گوستاوو پویت پیدا کرده نیز هم خوانی داشته باشد.

دژاگه در تابستان تصمیم به رفتن به هر تیمی هم داشته باشد به خاطر آنکه در جام جهانی پیش رو به میدان خواهد رفت می داند که بسیاری او را زیر نظر گرفته اند.

انتهای پیام / ی

ارسال نظر