|
|
کدخبر: ۱۷۳۷۹۱

خبرگزاری تسنیم: برنامه ویژه جام جهانی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور پیش از آغاز جام جهانی روی آنتن می رود.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، عادل فردوسی پور امسال به عنوان تهیه کننده برنامه ویژه جام جهانی انتخاب شد و قرار است در ایام برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل برنامه خود را از شبکه سه سیما روی آنتن ببرد.

این برنامه که قرار است با مجری گری عادل فردوسی پور، رضا جاودانی و محمدحسین میثاقی پخش شود، از ۱۹ یا ۲۰ خرداد و سه، چهار روز پیش از آغاز مسابقات جام جهانی کار خود را آغاز خواهد کرد و از بامداد ۲۳ خرداد به پخش مراسم افتتاحیه و بازی ها می پردازد.

دیدار افتتاحیه جام جهانی ساعت ۳۰ دقیقه بامداد روز ۲۳ خرداد بین تیم های برزیل و کرواسی برگزار می شود.

برنامه های ابتدایی ویژه برنامه جام جهانی قرار است به معرفی گروه ها و تیم ها اختصاص یابد که این بخش با آیتم هایی جدید و متفاوت توسط گروه برنامه فوتبال ۱۲۰ روی آنتن خواهد رفت.

همچنین قرار است مزدک میرزایی به عنوان گزارشگر سیما به برزیل برود تا این مسابقات را از ورزشگاه های محل برگزاری بازی ها گزارش کند.

به گزارش تسنیم، جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل از تاریخ ۲۲ خردادماه آغاز خواهد شد. تیم ملی کشورمان در این مسابقات در گروه F با نیجریه، آرژانتین و بوسنی هم گروه است و به ترتیب ۲۶ خرداد، ۳۱ خرداد و ۴ تیر به مصاف این تیم ها می رود.

انتهای پیام /

ارسال نظر