|
|
کدخبر: ۱۷۳۸۸۴

سرمربی تیم ملی والیبال در گفتگو با باشگاه خبرنگاران:

اسلوبودان کواچ سرمربی صربستانی تیم ملی والیبال کشورمان بامداد امروز وارد تهران شد و گفت: به طور کلی برنامه ما از بازی دوستانه ای که قرار است امروز برگزار شود آغاز خواهد شد.

اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراناظهار کرد: به طور کلی برنامه ما از بازی دوستانه ای که قرار است امروز برگزار شود آغاز خواهد شد.

وی گفت: باید دید بازیکنان در چه شرایطی از آماده سازی هستند و تیم برای رسیدن به شرایط ایده آل به چه چیز هایی احتیاج دارد، باید تیم را برای حضور موفق در مسابقات لیگ جهانی و قهرمانی که در لهستان برگزار می شود آماده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا کار ولاسکو را در تیم ملی ایران دنبال خواهد کرد؟ گفت: مسابقاتی که تیم ملی ایران در پیش دارد پیکارهای سختی است، گروهی هم که در آن قرار داریم بسیار دشوار است ولی من اعتقاد دارم که می توانیم در این رقابت ها نتایج قابل قبولی را به دست آوریم، به شرایط والیبال ایران و بازیکنان آن آشنا هستم و باور دارم که با قدرت کار را می توان دنبال کرد.

وی در خصوص نتایج کسب شده در زمان ولاسکو و تکرار آن در این دوره از رقابت ها اظهار داشت: ولاسکو همراه تیم ملی ایران نتایج بسیار خوبی را کسب کرد، تکرار آنها کار سختی است ولی در کل باید بگویم دوران حضور ولاسکو در ایران تمام شده و من آمدم تا کار را بهتر کنم.

انتهای پیام /

ارسال نظر