|
|
کدخبر: ۱۷۳۸۹۳

تحلیلی بر هفته ۲۱ رقابت های لیگ برتر هندبال؛

رقابت های لیگ برتر هندبال آقایان اندک اند که به ایستگاه پایانی خود نزدیک می شود و قطار این رقابت ها یک هفته دیگر به مقصد نهایی می رود.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران، مسابقات لیگ برتر هندبال مردان ایران در هفته ۲۱ طی روزهای ۱۸-۱۹ اردیبهشت پیگیری شد و با انجام این رقابت ها یک هفته دیگر به پایان فصل ۹۳-۹۲ باقی مانده است و بدین ترتیب قطار این رقابت ها با سرعت هر چه تمام تر به پایان مقصد خود نزدیک می شود.

در نخستین روز از رقابت های این هفته روز پنجشنبه ۱۸ اردیبهشت نیروی زمینی میزبان شهرداری نیک اندیش بود و متاسفانه نتوانست از سد میهمان خود بگذرد و با نتیجه ۲۶ بر۱۷ به نماینده اصفهان باخت و در دیدار دوم صبا به مصاف هپکو رفت و این نماینده اراک بود که با نتیجه ۲۴ بر۲۹ میزبان خود را از پیش رو برداشت.

شایان ذکر است در ادامه این مسابقات هفته بیست و یکم ۱۹ اردیبهشت صورت گرفت و طی آن کاسپین قزوین که به دسته پایین سقوط کرده است ۳۵ بر۲۹ به نفت و گاز گچساران نتیجه را واگذار کرد و اما در دیدار پایانی این هفته سنگ آهن بافق که در شهر خود از مشهد پذیرایی می کرد در شکستی ناباورانه ۲۱ بر۲۰ به نماینده مشهد باخت و ۲ امتیاز شیرین را به حریف خود واگذار کرد تا بدین ترتیب با این شکست نماینده یزد جای خود را به مشهد داده و به رده سوم سقوط کرد.

این گزارش می افزاید: با انجام هفته ۲۱ یک هفته دیگر دوره بیست و ششم رقابت های لیگ برتر به ایستگاه پایانی خود می رسد و تا اینجای کار تیم های ثامن الحجج سبزوار با ۳۲ امتیاز قهرمان ثامن الحجج مشهد با ۲۷ و سنگ آهن بافق با ۲۶ امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند و مشهد با ایستادن در جایگاه دوم سهمیه جام باشگاههای آسیا را نیز کسب کرد.

در پایان این گزارش خاطر نشان می شود: مسابقات لیگ برتر هندبال مردان کشور در تابستان ۹۲ آغاز و در بهار ۹۳ به کار خود پایان می دهد.

انتهای پیام /

ارسال نظر