|
|
کدخبر: ۱۷۳۹۴۴

بعد از قهرمانی در سوپرلیگ بسکتبال؛

بازیکن تیم بسکتبال پتروشیمی بندرامام بعد از دومین قهرمانی پیاپی با پتروشیمی بندرامام گفت: در بسکتبال نباید قبل از بازی حرف زد بلکه باید همه چیز را داخل زمین نشان داد.

به گزارشخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ حامد آفاق بعد از قهرمانی دوم با پتروشیمی بندرامام در جمع خبرنگاران گفت: مهرامی ها بهترین بازی خود را در روز آخر انجام دادند اما تیم ما از نیمه دوم بازی به خود آمده و با دفاع پرسی که انجام داد موفق به گرفتن نتیجه شد. ضمن اینکه در پایان بازی با بالا رفتن خطاهایشان مجبور بودند که خطایی انجام ندهند با این وجود دفاع خوبی هم داشتند.

وی در مورد نزدیکی پایان بازی ادامه داد: زیبایی بسکتبال به همین تغییر نتیجه در ثانیه ها است. بازیهای بزرگ با یک شوت جا به جا می شوند.

بازیکن پتروشیمی در مورد تمام حرف و حدیثهای فینال گفت: همیشه می گویم در بسکتبال نباید بیرون از زمین و قبل از بازی حرف زد بلکه همه چیز را باید داخل زمین با برد نشان داد. از تماشاگران تیم هم که به ناحق از بازی آخر محروم شده بودند تشکر می کنم که برای تیم سنگ تمام گذاشتند.

۸ ماه از خانه دور بوده ایم

آفاق در مورد احتمال قرار داشتن در لیست مهرام برای جام باشگاههای آسیا تاکید کرد: هنوز در این مورد صحبتی نشده است و تصمیمی هم نگرفته ام اما به هر حال ما مدت ۸ ماه از خانه و زندگی خود دور بوده ایم و باید کمی هم به خانواده برسیم و بسکتبال را تعطیل کنیم.

ملی پوش پتروشیمی از نیاوردن جام قهرمانی به سالن ناراضی است و می گوید: این که جام را به سالن نیاوره و صبر می کنند تا چند روز بعد در هتل المپیک جشن بگیرند کار درستی نیست. حداقل امکان این بود که جام را بعد از دادن به تیم پس بگیرند و در مراسم اصلی بار دیگر اهدا کنند چون وقتی تیم قهرمان می شود باید در همان شور و هیجان بازی جام را بگیریم. البته از یاوری مدیر تیم تشکر می کنم که با آوردن جام و سکو باعثدلگرمی تیم شد.

وی اضافه کرد: در تهران تماشاگران درگیر شدند و هواداران ماهشهری را از دیدن قهرمانی تیم خود محروم کردند در حالی که باید میزبان امنیت مسابقات را تامین کند. درست نیست که در جایی دعوا شود و جای دیگری را محروم کنند. این تصمیم درستی نبود.

انتهای پیام /

ارسال نظر