|
|
کدخبر: ۱۷۴۰۹۴

خبرگزاری تسنیم: بازیکن تیم ملی کشورمان گفت: اگر بتوانیم در دیدار نخست مقابل نیجریه یک امتیاز کسب کنیم شرایط مان در جام جهانی بهتر خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشیخبرگزاری تسنیم، احمد آل نعمه در حاشیه تمرین تیم ملی با اشاره به اردوی آفریقای جنوبی اظهار داشت: تمرینات خوبی داشتیم و این اردو خیلی به بازیکنان کمک کرد. در ۲-۳ روزی که در ایران حضور داریم، تمرینات منظمی را پشت سر گذاشتیم. امیدوارم در اردوی اتریش با بازی های تدارکاتی که انجام می دهیم به هماهنگی برسیم.

وی در مورد بازی های تدارکاتی که تیم ملی قرار است تیم ملی در اتریش انجام دهد، تصریح کرد: صددرصد بازی با این تیم ها به ما کمک خواهد کرد. با تیم هایی بازی داریم که به لحاظ نفرات و نظمی که دارند خوبی هستند و دیدار مقابل آنها به ما کمک می کند.

بازیکن تیم ملی کشورمان در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی می تواند خواسته میلیون ها ایرانی را برآورده کند، گفت: به این موضوع خوشبین هستم اما شرایط مان در برزیل سخت است چون با آرژانتین، نیجریه و بوسنی بازی داریم. امیدوارم بازی خوبی به نمایش گذاشته که در شأن فوتبال ایران باشد و دل مردم را خوشحال کنیم. اگر بتوانیم در دیدار نخست مقابل نیجریه یک امتیاز کسب کنیم شرایط مان در جام جهانی بهتر خواهد شد.

آل نعمه در خصوص اینکه بازیکنان تیم ملی برای موفقیت در جام جهانی به خودباوری رسیده اند، تصریح کرد: همه بازیکنان تلاش خود را انجام می دهند، صحبت هایی که بچه ها بین خودشان انجام می دهند این است که دیدار ما مقابل نیجریه خیلی مهم است که بتوانیم یک امتیاز کسب کنیم.

انتهای پیام /

ارسال نظر