|
|
کدخبر: ۱۷۵۲۱۰

سرپرست تیم فوتبال فولاد گفت: معافیت بازیکنان تیم فوتبال فولاد مشکل خاصی ندارد و فقط درگیر مسائل حاشیه ای شده ایم و تنها هدفمان پیروزی در مقابل قطری ها است.

ابن قاسم، در گفتگو باخبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاراندر باره ی کارت معافیت یکی از بازیکنان فولاد گفت: من این موضوع را تا الان نشنیده ام و معافیت بازیکنان مشکل خاصی ندارد و به نظر من این موضوع حرف کذبی بیش نیست.

وی در خصوص بازی روز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت مقابل السد قطر بیان کرد: بازی در مقابل السد قطر خیلی خوب است و ما باید تام تلاشمان را بکنیم که این بازی را ببریم تا جایی که حتی حق اشتباه کردن را هم نداریم و امیدوارم با حمایت ۵۰ هزار تماشاگر بتوانیم با پیروزی زمین را ترک کنیم.

سرپرست تیم فوتبال فولاد اظهار کرد: مهمان نوازی قطری ها عالی بود و ما از نظر هر امکاناتی در رفاه بودیم و مشکلی نداشتیم همچنین در رفت و برگشت نیز در فرودگاه معطل نشدیم.

وی افزود: از نظر چشم نگاری فقط در فرودگاه مورد بررسی قرار گرفتیم که این کار در مورد هر ملیتی که وارد فرودگاه قطر می شد، انجام می گرفت.

ابن قاسم، تصریح کرد: در بازی برگشت با السد قطر ما بازیکن محروم نداریم و فقط آرش افشین مصدوم است و نمی تواند ما را همراهی کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تیم فولاد برای پیروزی وارد زمین می شود و امیدوارم بازیکنان با تمام قدرت و انگیزه بالایی که دارند بتوانند به بهترین شکل در زمین ظاهر شده و باعثپیروزی تیم فوتبال فولاد و سربلندی تمام ایرانیان شود.

انتهای پیام /

ارسال نظر