|
|
کدخبر: ۱۷۷۶۷۲

رحمان رضایی مدافع اسبق تیم ملی که سابقه حضور در اروپا هم دارد از اواخر فصل گذشته به جمع مربیان تراکتور اضافه شده در خصوص بازی با استقلال صحبت کرده است.

به گزارش امید نیوز به نقل از مهر رحمان رضایی، در خصوص دیدار پیش روی تیم فوتبال تراکتورسازی با استقلال اظهار کرد: نباید به حاشیه‌های این بازی دامن زد. این بازی تقابلی است بین بهترین تیم‌های حال حاظر کشور که می‌تواند در ابعاد فنی تبدیل به یکی از بهترین بازی‌های نیم فصل باشد.

مربی تیم تراکتورسازی افزود: شاید خیلی‌ها از زوایای دیگری به این بازی نگاه کنند و به حاشیه‌های این بازی توجه ویژه‌ای داشته باشند. اما باید به این بازی از ابعاد فنی نگاه کرد. دو تیم استقلال و تراکتورسازی در آمادگی کامل قرار دارند و این بازی می‌تواند یکی از فنی ترین بازی‌های نیم فصل باشد.

وی افزود: دامن زدن به حاشیه‌های بازی که از سوی عده‌ای هدفمند انجام می‌شود، نه به سود تراکتورسازی است و نه به سود استقلال. به جرات می‌گویم این حواشی زیبایی‌های بازی را هم زیر سئوال می برد. همه باید کمک کنند که این بازی تبدیل به بازی زیبایی شود که فوتبال ایران به آن ببالد.

رضایی با اشاره به «ال کلاسیکو» خاطر نشان ساخت: مگر در فوتبال دنیا رقابتی تنگاتنگ تر و حساس تر از رقابت بین بارسا و رئال هست؟ این دو تیم دیشب با هم بازی کردند و زیباترین و با کیفیت ترین بازی را مقابل هم انجام دادند. استقلال و تراکتورسازی هم می‌تواند یک بازی باشد مثل ال کلاسیکو. یعنی با وجود همه حساسیت هایی که دارد، زیبا، تماشاگرپسند و با کیفیت بالای فنی باشد.

مربی تراکتورسازان در خصوص تساوی این تیم در بازی گذشته که منجر به از دست رفتن صدر جدول شد ابراز داشت: این «صدر جدول» حالا حالاها دست به دست می‌شود. در این هفته‌ها هر تیمی که در صدر جدول قرار داشته باشد استرس بیشتری هم خواهد داشت و شاید همین استرس بود که در بازی قبل باعثشد ما پیروز نشویم.

وی در خاتمه گفت: یکبار دیگر آرزو می‌کنم که از دو تیم بازی زیبایی را شاهد باشیم و برنده اصلی این بازی فوتبال ایران باشد.

ارسال نظر

پربیننده ترین