|
|
کدخبر: ۱۷۷۶۸۵

طارمی که به بهانه پنالتی گرفتن بارها دایو کرده و کارت گرفته تنها با دریافت یک کارت دیگر یک بازی برای تیمش را از دست خواهد داد

به گزارش امید نیوز به نقل از آی اسپورت مهدی طارمی همچنان علاقه ویژهای برای گرفتن پنالتی نشان میدهد. او که بابت انتقادات زیرفشار شدیدی قرار دارد به دنبال این است که حداقل با گرفتن یک پنالتی و گل کردن آن کمی از این فشارها کم کند. برانکو البته از ابتدای فصل با انتخاب حسین ماهینی به عنوان پنالتی زن اول سرخپوشان، خیال طارمی را راحت کرد که این قبیل زمین خوردنها باعثگلزنی او از روی نقطه پنالتی نمی‌شود اما آقای گل لیگ پانزدهم همچنان به سرنگونیهای عمدی در محوطه جریمه ادامه میدهد که این کار مسلما برای پرسپولیس زیانبار است. مهدی طارمی در برابر ماشین سازی دومین کارت زرد فصلش را دریافت کرد و در آستانه محرومیت قرار گرفت. او در نیمه دوم سعی کرد با زمین خوردن در محوطه جریمه داور را برای گرفتن پنالتی متقاعد کند اما فغانی کوچک به او کارت زرد داد. پیشتر در مسابقه هفته دوم پرسپولیس برابر فولاد هم سید علی، داور آن بازی به خاطر تمارض به طارمی کارت زرد داده بود.

حالا امید اول گلزنی سرخها مفت و مجانی در آستانه محرومیت قرار گرفته و با دریافت یک کارت دیگر، یک بازی تیمش را از دست می‌دهد. طارمی فصل قبل هم در مسابقات لیگ ۴ بار به خاطر تمارض کارت زرد گرفت که در نوع خودش آماری عجیب به شمار می‌آید. البته که مهاجم بوشهری توانایی زیادی در گرفتن پنالتی از مدافعان حریف دارد اما گاهی زیاده روی او در این مورد کار را سخت میکند و نتیجه عکس می‌دهد؛ به خصوص حالا که داوران حسابی در مورد طارمی حساس شده‌اند و به سادگی روی او پنالتی نمی‌گیرند.

ارسال نظر

پربیننده ترین