|
|
کدخبر: ۱۷۷۷۵۳

تمرین تیم فوتبال استقلال امروز(دو شنبه) از ساعت ۱۱:۳۰ در زمین شماره ۲ آزادی آغار شد.

به گزارش امید نیوز و به نقل از " ورزش سه "، بدترین خبر برای کادرفنی استقلال در تمرین امروز مصدومیت نسبتا شدید پادوانی بود، پادوانی در تمرین امروز روی تکل علی قربانی مصدوم شد و احتمال این که بازی با تراکتورسازی در هفته سیزدهم لیگ برتر را از دست بدهد زیاد است.

*فرشید اسماعیلی که به دلیل مصدومیت بازی با صبا را از دست داده بود، از امروز به تمرین استقلال اضافه شد و دویدون دور زمین را آغاز کرد.

* محسن کریمی با وجود اینکه مصدومیتی ندارد، با تجویز کادر پزشکی امروز هم اختصاصی تمرین کرد و قرار است از فردا به تمرین گروهی اضافه شود.

* بعد از تمرینات سرعتی، بازیکنان استقلال در بخش اول تمرین تاکتیکی به فوتبال با دروازه کوچک مشغول پرداختند تا دقت شوت بازیکنان بالا برود.

* در آیتم بعدی بازیکنان استقلال به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه زیر نظر خرمگاه به مرور کارهای دفاعی و جاگیری ها در هنگام دفاع مشغول شدند و گروهی دیگر زیر نظر منصوریان به شوتزنی و مرور تاکتیک های گلزنی پرداختند. قرار دادن بازیکنان در موقعیت گلزنی و تمرین در زدن ضربات نهایی بخش دیگر تمرین استقلالی ها بود. فوتبال درون تیمی آیتم بعدی تمرین استقلالی ها بود و منصوریان نظارت دقیقی بر این تمرین داشت.

* استیو جونز مربی بدنساز استقلال به دلیل مرخصی و سفر به انگلستان در این تمرین هم غایب بود. او قرار است برای بازی با تراکتورسازی به ایران برگردد.

ارسال نظر