|
|
کدخبر: ۱۷۷۷۸۶

پیشکسوت باشگاه استقلال می گوید که دیدار دو تیم استقلال و تراکتورسازی با بی توجهی به حواشی می تواند یکی از جذاب ترین بازی های فصل بدل شود.

به گزارش امید نیوز و به نقل از ورزش سه مجید نامجو مطلق درباره بازی روز جمعه استقلال و تراکتور سازی گفت: هر دو تیم بازی سختی پیش روی خود دارند و فکر می کنم این بازی یکی از جذاب ترین بازی های لیگ خواهد بود. استقلال و تراکتورسازی پتانسیل بالایی دارند و با توجه به حضور بازیکنان با کیفیت در ترکیب این دو تیم، امیدوارم تا حاشیه ها اجازه بدهند تا فوتبال خوبی شاهد باشیم.

پیشکسوت استقلال درباره حواشی بازی این دو تیم عنوان کرد: امیدوارم این بازی تحت تاثیر قرار نگیرد و اتفاقات سال گذشته نیز تکرار نشود. هر دو طرف نیز اعتراف کردند که اشتباه کردند و امیدوارم فوتبال سالم و پاکی شاهد باشیم. با روندی که دو تیم دارند، قطعا می توانند بازی ارائه کنند تا هواداران از فوتبال لذت ببرند. باید از این بازی لذت برد و با توجه به نکات مثبت زیادی که وجود دارد، هر دو تیم تنها به فوتبال پاک بپردازند.

وی درباره روند صعودی استقلال در هفته های گذشته، افزود: شرایط استقلال نباید غیر از این باشد. ابتدای فصل استقلال به دلیل عدم کسب نتایج مناسب به حاشیه رفت اما اکنون بازی به بازی بهتر شده اما هنوز ضعف هایی دارد. این ضعف ها باید پوشش داده شود تا تیم منصوریان روند رو به رشد خود را ادامه دهد.

نامجو مطلق در پایان گفت: کسب پیروزی در این بازی با توجه به جایگاه دو تیم در جدول رده بندی، می تواند استقلال را مدعی کند. استقلال و تراکتورسازی در این بازی برد می خواهند و باید احتیاط را کنار بگذارند تا به خواسته خود برسند.

ارسال نظر