|
|
کدخبر: ۱۷۷۸۳۲

سومین رویارویی قلعه نویی به عنوان سرمربی در برابر استقلال

به گزارش امید نیوز به نقل از آی اسپورت

امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تراکتورسازی، روز جمعه برای سومین بار برابر استقلال در ورزشگاه آزادی قرار می گیرد. هر دو بازی قبلی را او با نتیجه ۳ بر ۲ برده است ولی جالب اینکه هر دو بازی گویا از روی یک سناریو ساخته شده.

استقلال گل اول را می زند، تراکتورسازی قبل از پایان نیمه اول نه تنها گل مساوی را می زند که با زدن گل دوم، برنده راهی رختکن می شود، در نیمه دوم استقلال به بازی برمی گردد و گل مساوی را می زند ولی درنهایت، تراکتورسازی بعد از دقیقه ۷۵ گل سوم و برتری را وارد دروازه مهدی رحمتی می کند.

استقلال خیلی زود گل اول را می زند

لیگ یازدهم: فرهاد مجیدی روی ارسال مجتبی جباری از یک ضربه آزاد، دروازه تراکتورسازی را در دقیقه ۱۹ باز می کند.

لیگ پانزدهم: امین حاج محمدی روی ارسال خسرو حیدری از نقطه کرنر دروازه تراکتورسازی را در دقیقه ۱۴ بازی می کند.

تراکتورسازی به بازی برمی گردد

لیگ یازدهم: محسن حسینی روی یک ضربه کرنر در دقیقه ۴۱ دروازه رحمتی را باز کرده و بازی را به تساوی می کشد.

لیگ پانزدهم: آگوستو سزار روی یک پرتاب بلند اوت در دقیقه ۲۱ دروازه رحمتی را باز کرده و بازی را به تساوی می کشد.

تراکتورسازی برنده به رختکن می رود

لیگ یازدهم: محسن ترکی ۴ دقیقه وقت اضافه اعلام می کند که احمد آل نعمه در دقیقه ۳ + ۴۵ دروازه استقلال را برای مرتبه دوم باز کرده و تراکتورسازی با پیروزی راهی رختکن می شود.

لیگ پانزدهم: این بار ۳ دقیقه مانده به پایان نیمه اول، سروش رفیعی است که در دقیقه ۳-۴۵ به زیبایی هر چه تمام تر، گل دوم تراکتورسازی را می زند تا تیمش با برد راهی رختکن شود.

استقلال بازی را مساوی می کند

لیگ یازدهم: روی اشتباه مدافعان تراکتورسازی، مجتبی جباری توپ را می گیرد، وارد محوطه جریمه می شود و بعد از دریبل دروازه بان، گل مساوی تیمش را در دقیقه ۶۷ می زند.

لیگ پانزدهم: هنوز بازی در نیمه دوم به دقیقه ۵ نرسیده که استقلال گل مساوی را می زند؛ سجاد شهباززاده دقیقه ۴۸ ارسال دیدنی خسرو حیدری را وارد دروازه تراکتورسازی می کند.

گل برتری در ۱۵ دقیقه پایانی

لیگ یازدهم: یک ضربه ایستگاهی دیگر و یک گل دیگر برای تراکتورسازی؛ این بار فلاویو لوپز در دقیقه ۸۴ گل می زند و کار را تمام می کند؛ تراکتورسازی ۳ - استقلال ۲.

لیگ پانزدهم: یک اشتباه از امین حاج محمدی کافی است؛ آلویز نانگ دریبل نمی خورد، توپ را می گیرد و با یک شوت دروازه استقلال را در دقیقه ۷۹ باز می کند؛ تراکتورسازی ۳ - استقلال ۲.

ارسال نظر