|
|
کدخبر: ۱۷۷۸۶۷

گزارشی از مصاحبه زهیر سعداوی در کنفرانس خبری قبل از بازی با استقلال خوزستان که انجام گرفت.

به گزارش امید نیوز به نقل از وب سایت نود، نعیم سعداوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان در خصوص اینکه این دیدار بدون تماشاگر برگزار خواهد شد اظهار داشت: فوتبال زمانی معنا پیدا می‌کند که تماشاگران حضور داشته باشند و گرنه هیچ انگیزه‌ای نمی‌توان داشته باشیم. هر ۲ باشگاه تلاش کردند بازی را با تماشاگر برگزار کنند. به نظرم در این اتفاق تیم فولاد کمترین تقصیر را داشت.

وی در ادامه در خصوص تیم استقلال خوزستان عنوان کرد: تیم استقلال مدافع عنوان قهرمانی است و از یک مربی خوب و کاربلد بهره می‌برد. شرایط آن تیم با توجه به وضعیت مالی باشگاه سخت است اما مهره‌های خیلی خوب و جوانان آینده‌داری دارد. فکر می‌کنم دیدار فردا به نحوی باشد که هر دو تیم یک فوتبال ناب خوزستانی را به نمایش بگذارند و شناخت خوبی از تیم استقلال داریم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در خصوص پیروزی هفته گذشته فولاد خوزستان مقابل نفت تهران تصریح کرد: در هفته گذشته روند خوبی را داشتیم و امیدواریم همین روند را ادامه بدهیم و امیدواریم در دیدار مقابل استقلال خوش‌شانس باشیم و حداکثر امتیاز را به دست بیاوریم. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و خیلی روی هفته‌های گذشته تمرکز نداریم البته نقاط ضعفمان را در هر دیدار آنالیز می‌کنیم و سعی می‌کنیم برای بازی بعد آن را برطرف کنیم.

سعداوی در پاسخ به این پرسش که شما بازیکنان خوبی روی نیمکت دارید و آیا این مسئله تیم شما را دچار مشکل نمی‌کند، بیان کرد: جا دارد از اینجا از تک تک اعضای باشگاه و هیئت مدیره تشکر کنم که تلاش کردند ما تیم خوبی را داشته باشیم و با آرامش کار کنیم. ثمرات تلاش آنها هم همین نتایجی است که مشاهده می‌کنید. در تیم ما جو صمیمی حاکم است و خوشبختانه تمام بازیکنان چه آن کسی که بازی کرده و چه کسی که بازی نکرده است بعد از اتمام بازی در رختکن همه خوشحالند.

وی درباره اینکه آیا در نیم فصل بازیکنی را جذب خواهند کرد یا خیر، خاطرنشان کرد: ما تا این لحظه یک نفر جای خالی داریم و همانطور که در ابتدای فصل هم گفته بودم آن جای خالی را به سروش رفیعی اختصاص دادیم. اگر شرایط فراهم شود و بتوانیم تیم را تقویت می‌کنیم. موضوع دیگری هم است که گفتنش را موکول می‌کنم به بعد از بازی. شما شک نکنید فردا درباره مطلبی صحبت خواهم کرد که با اژدری آن را مطرح کرده‌ام.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پایان در خصوص مصدومان و محرومان تیمش گفت: در این دیدار مهرداد جماعتی و ایمانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

ارسال نظر