|
|
کدخبر: ۱۷۷۸۸۹

زلاتان ابراهیموویچ:

زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم کلیدی این روز های منچستریونایتد، در مورد وضعیت تیم خود سخت گفت.

به گزارش امید نیوز و به نقل از خبرگزاری تسنیم، منچستر که با ۲۱ امتیاز در رده ششم جدول لیگ برتر جزیره قرار دارد، تا کنون دوبار در دقایق پایانی برد را با تساوی عوض کرده است. این اتفاق اخیرا در مقابل اورتون و پیش از آن در برابر آرسنال رخ داده بود.

زلاتان ابراهیموویچ، مهاجم سوئدی این تیم بهترین گلزن این فصل منچستر بوده است. او هم اکنون با ۸ گل در جدول گلزنان لیگ برتر انگلیس جایگاه سوم را دارد و با مجموع ۱۳ گل در رقابت های مختلف از عوامل کلیدی پیروزی های شیاطین سرخ بوده است.

او اظهار داشت: منچستریونایتد اگر به دنبال قهرمانی است نباید به این سادگی امتیازات را از دست بدهد.

همچنین درمورد از دست دادن ۳ امتیاز در دقایق پایانی بازی گفت: ما موقعیت‌هایی زیادی روی دروازه حریفان خلق می‌کنیم و گاهی اوقات می‌توانیم با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسیم، اما به نظرم باید یاد بگیریم که بیشتر از یک گل به ثمر برسانیم تا از کسب سه امتیاز مطمئن شویم.

وی افزود: البته نتیجه یک بر صفر را هم می‌شود حفظ کرد و به پیروزی رسید. نیازی هم نیست هر هفته با نتیجه ۴ بر صفر به برتری دست یافت، اتفاقی که تا کنون نیفتاده است. امیدوارم بتوانیم با به ثمر رساندن دومین گل کار را تمام کنیم. ما می‌خواهیم در هر بازی که به میدان می‌رویم، کار را تمام کنیم.

زلاتان تصریح کرد: تا زمانی که خلق موقعیت می‌کنید، سرانجام به گل خواهید رسید. به نظرم ما بازی خیلی عالی را از خود به نمایش می‌گذاریم و تیم به تعادل خوبی رسیده است. در چند بازی هم بدشانس بودیم، جایی که روی اشتباهات ساده خود دروازه‌مان باز شد، اما بیشتری بازی‌های‌مان خوب بوده است.

او در پایان گفت: پس اگر بتوانیم پیروزی‌هایی متوالی کسب کنیم، اعتمادبه‌نفس‌مان بهتر خواهد شد. ما اصلاً بد بازی نمی‌کنیم.

منچستریونایتد عصر فردا(یکشنبه) در هفته پانزدهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد از تاتنهام، تیم رده پنجمی لیگ میزبانی خواهند کرد. گفتنی است که با توجه به اختلاف ۶ امتیازی دو تیم منچستر حتی در صورت برد این بازی، در جایگاه ششم باقی خواهد ماند.

ارسال نظر