|
|
کدخبر: ۱۷۸۰۱۱

لیست خروجی و مازاد تیم استقلال برای نیم فصل مشخص شد و باشگاه به دنبال شهباززاده و چند بازیکن دیگر است.

به گزارش امید نیوز به نقل از جام نیوز، بهتاش فریبا در مورد لیست مازاد استقلال و اینکه گفته می‌شود چند بازیکن از جمله آرش افشین، میثم مجیدی، امین حاج‌محمدی و… از جمع آبی‌پوشان جدا خواهند شد، گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم لیست مازاد استقلال اعلام نشده است. این موضوع به کادر فنی مربوط می‌شود و علیرضا منصوریان در این زمینه با من صحبت یا مشورتی انجام نداده است. فکر می‌کنم بحثلیست مازاد فقط در حد گمانه‌زنی رسانه‌هاست و چیزی مشخص نیست.

مدیر فنی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلال خواهان جذب سجاد شهباززاده است؟»، خاطر نشان کرد: بله، ما این بازیکن را می‌خواهیم، اما هنوز چیزی قطعی نشده است. باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

وی با ابراز خرسندی از برتری استقلال مقابل پدیده در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: گرفتن سه امتیاز این مسابقه بسیار مهم بود. ما باید روی بازی‌های‌مان تمرکز داشته باشیم و رفته رفته به بالای جدول نزدیک شویم. طبیعتاً تیم‌های بالاتر از ما امتیاز از دست می‌دهند، ولی مهم این است که ما به‌سادگی امتیاز از دست ندهیم و نتایج خوبی بگیریم. هرچند استقلال هنوز در بین سه چهار تیم بالای جدول قرار ندارد، ولی بازی‌های زیادی باقی مانده و تیم ما قطعاً یکی از مدعیان قهرمانی خواهد بود.

فریبا درباره بازی استقلال مقابل نفت تهران در رقابت‌های جام حذفی گفت: نفت جزو تیم‌های پرقدرت در فوتبال ایران محسوب می‌شود و ما کار آسانی نخواهیم داشت. آنها تیمی جنگنده هستند که دوندگی بالایی دارند، ولی به هر حال ما هم استقلال هستیم و روی حریف شناخت داریم. تا اینجای جام حذفی خوب جلو آمده‌ایم و هدفی هم جز قهرمانی نداریم، بنابراین باید برای رسیدن به هدف‌مان نفت را حذف کنیم.

ارسال نظر